Vrácení peněz zákazníkovi (reklamace nebo vrácení zboží)Nárok zákazníka na proplacení dopravného a dalších nákladů při vrácení či reklamování zboží.a) Vrácení zboží do 14ti dní (odstoupení od kupní smlouvy)

  • v tomto případě, máte nárok na vrácení jen skutečně zaplacené částky za produkt a vrácení peněz za nejlevnější dopravné stejného druhu, což je například 82 Kč při přepravě Českou poštou.b) Reklamace (uznaná)

  • v tomto případě se vždy snažíme o výměnu či opravu daného zboží

  • pokud výměna ani oprava není možná jsou vám vráceny peníze v plné výši

  • v případě uznané reklamace, kdy není možná výměna či oprava produktu máte nárok na proplacení veškerých nákladů spojených s nákupem i vrácením zboží

Reklamace a vrácení zboží

V případě reklamace či vrácení zboží do 14 dní musíte vždy vyplnit reklamační formulář dostupný na adrese www.reklamacniformular.cz. Najdete zde návod, jak postupovat v případě reklamace či vrácení zboží.

Standardní postup je následující:

1) Vrácení zboží zákazníkem (do 14ti dní)

Zašlete zboží zpět na adresu centrálního skladu, spolu s kopií faktury a dokumentem o odstoupení od kupní smlouvy, pro jistotu uvedete znovu i číslo bankovního účtu, kam vám mají být vráceny peníze.

Adresa centrálního skladu:

Gadgets House, s.r.o.

Do Čertous 2634/7, logistický park P3, Hala H1 - boční vchod č.6

Praha 20

193 00

2) Reklamace

V těchto případech se snažíme o individuální přístup v závislosti na daném problému. Zpravidla se snažíme zařídit opravu či výměnu přímo u dodavatele. V případě reklamace musíte vždy vyplnit reklamační formulář dostupný na adrese www.reklamacniformular.cz. Pokud výměna ani oprava není možná, rovněž zašlete zboží na adresu centrálního skladu, po té vám budou vráceny peníze na bankovní účet.