DOPRAVA

Typ doručení

Dopravce

poštovné

Popis dopraveného zboží

Balík do ruky

Poštovné Česká pošta

139 Kč

Fototapety nebo obrazy

Balík do domu

Poštovné Geis

139 Kč

Fototapety

Osobní odběr –dle předchozí domluvy

 foto.jpg

Zdarma

Fototapety nebo obrazy

 

OSOBNÍ ODBĚR: Osobní převzetí je možné na naší provozovně v Českém Těšíně ul. Koňakovská 11. Vždy jen po předchozí dohodě telefonicky nebo emailem.  Když je objednávka připravena k vyzvednutí budeme Vás vždy kontaktovat.

DOPRAVA ČESKÁ POŠTA: Doručení zásilky na vaši zvolenou adresu mezi 8-16 hodinou. O doručení budete informováni SMS. Pokud na dané adrese nebudete zastiženi, bude balík uložen na nejbližší poště. Informace o vyzvednutí najdete na lístku ve schránce. Balík můžete vyzvednout do 7 dnů.

DOPRAVA GEIS: Doručení zásilky na vaši zvolenou adresu mezi 8-16 hodinou. O doručení budete informováni SMS. Pokud na dané adrese nebudete zastiženi, bude balík uložen na nejbližší poště. Informace o vyzvednutí najdete na lístku ve schránce. Balík můžete vyzvednout do 7 dnů.

 

PLATBA

 

Forma

cena

popis

 

Platební kartou & online

zdarma

po objednávce se zobrazí možnost přesměrování na platební bránu

Bankovním převodem

fio.png

zdarma

platba na náš účet u FIO banky

 

 

PLATBA  bankovním převodem: Provedena na účet eshopu 2801415555/2010 vedený u Fio banka, a.s. Jako VS-variabilní symbol vložte číslo objednávky případně do poznámky napište vaše jméno a příjmení. Po odeslání objednávky Vám přijde potvrzovací email s částkou, číslem účtu a číslem objednávky (prosím zadat). Připsání platby je obvykle následující pracovní den. Po připsání částky na účtu se zakázka zadává ke zpracování.

 

DODACÍ LHŮTY: Každá objednávka – zakázka – se zadává po připsání částky na účtu na zpracování. Doba zpracování je 8 -10 dnů.  Při objednání obrazu canvas je termín zakázky taktéž do 10dnů. Berte prosím na vědomí, že rámy pro obrazy jsou vyráběny na přání zákazníka, tzn. atypické rozměry. V případě větších rozměrů rámu je však nutno počítat s prodlouženou dodací dobou.  Pokud by jsme nemohli splnit dodání dle uvedené doby, budeme Vás neprodleně kontaktovat a domluvíme se na dodací době.