Wellness pobyty

Wellness

Wellness pobyty jsou čím dál více oblíbené. Naše hektická pracovní doba, velké množství stresu a nemoci se podepisují na našem organismu. Je proto dobré si občas nějaký pobyt wellness dopřát.

Dopřejte si wellness pobyty

Pečlivě pro vás vybíráme a prověřujeme romantické wellness pobyty, wellnes procedury spojené s toulkami přírodou, či čokoládovými masážemi. Hotel Vráž nabízí podzimní a zimní procedury pro uvolnění těla i mysli, Královské uvolnění najdete v hotelu Royal v Mariánských lázních.

Harmonie celého těla

Wellness pobyty jsou určeny pro všechny, kdo chtějí harmonicky vyvážit život různými formami. Hotel.cz nabízí wellness balíčky, které obsahují romantické víkendy pro dva, víkendové pobyty pro rodiny s dětmi na nádherných místech České republiky.

Díky wellness pobytu si vaše tělo odpočine fyzicky i psychicky, zlepší se vaše fyzická kondice, objevíte svou krásu. Wellness pobyt vám nabídne mnoho lázeňských i wellnes procedur jako jsou relaxační koupele, nejrůznější masáže. Některé nabízejí také kosmetiku, vizážistiku a další doprovodné služby.

Tipy na wellness pobyty

Užijte si čokoládový sen v hotelu Jean de Carro v Karlových Varech.

Můžete se nechat unést vůní čokolády při čokoládové masáži, čokoládových zábalech nebo horkou čokoládou. Ubytováni budete ve 4 * hotelu v pokojích nebo moderně zařízených apartmánech.

Balíček tohoto pobytu obsahuje

3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji

čokoládový welcome drink – horká čokoláda

3x polopenze

2x thermarium po 1,5 h

čokoládová masáž částečná

čokoládový zábal

župan po celou dobu pobytu

Týdnenní hřejivý relax vám poskytne hotel Bohemia ve Františkových Lázních.

Tento hotel pro vás připravil balíček s relaxačními procedurami na zimu. Ubytováni budete ve 3* pokoji v lázeňské zóně. Hotel má vynikající vyhlášenou restauraci. Součásti hotelového komplexu je i profesionální wellness studio.

Balíček pobytu obsahuje

6x ubytování

6x polopenze

1x welcome drink

1x vstup do aquafora

Pokud vás některá z nabídek na welness pobyty zaujala, stačí přejít na stránky hotely.cz a vybrat si z více než devadesáti relaxačních pobytů pro vaše tělo, mysl a krásu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Wellness pobyty"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*