Výprodej šperků

Přichází novoroční výprodej šperků, na které zákazníci netrpělivě čekají. Kdo by také odolal nabídce zboží levnějšího až o 80%.

Výprodej šperků – nabídka

Náhrdelník Morellato 8707 si můžete zakoupit levněji o 49%. Náhrdelník je vyroben z chirurgické oceli a osazen perlami. Barva náhrdelníku je ocelová s perletí. Délka je 45 cm a váha 18 g. Ke šperku získáte originální krabičku a certifikát pravosti.

Morellato 8707

Náhrdelník Emporio Armani si můžete zakoupit se slevou 45%. Náhrdelník je vyroben z keramiky a chirurgické oceli. Barva je lesklá černá a bronzová. Ke šperku dostanete certifikát pravosti a originální krabičku.

Emporio Armani

Hledáte vhodný náramek pro svou přítelkyni? Okouzlit by ji mohl náramek LI-LA-LO Diva BAS002264. Tento náramek je široký 3,1 cm. Je vyroben ze stříbra 925/1000.
LI-LA-LO Diva BAS002264

Jak si vybrat šperk ?

Vybírejte podle svého vkusu, oblíbeného materiálu. Šperky můžete střídat podle nálady i příležitosti k jaké ho nosíte, podle oblečení i finančních možností. Šperky se vyrábějí ze zlata, stříbra, ty luxusní jsou zdobené brilianty z platiny.

Při výběru šperku se řiďte pravidlem drobné ženě drobný šperk, silnější žena může volit i výrazný šperk. Při výběru náušnic se řiďte typem pleti ženy. Světlý typ může volit tmavé barvy kamenů, ženy s tmavou pletí a vlasy by měly vybírat náušnice se světlými kamínky. Šperky se snažte sladit. Nosíte-li ráda kulaté kamínky, kupujte si šperky ve stejném stylu. Pokud máte třeba čtvercové náušnice, můžete je doladit prstenem ve stejném stylu i barvě. Ideální je volit si šperky v sadě – náramek, přívěsek, náušnice nebo prsten, náušnice apod. Na trhu naleznete širokou škálu. Výprodej šperků vám umožní pořídit si nové šperky za velmi nízkou cenu.

Jak šperky udržovat ?

Výprodej šperků neznamená, že jsou šperky nekvalitní. Šperk je potřeba udržovat. Uchovávejte je v suché a čisté šperkovnici, ideálně ve tmě. Stříbrné a zlaté šperky můžete čistit speciálním hadříkem, který zakoupíte v klenotnictví. Luxusní šperky vám vyčistí v klenotnictví či zlatnictví na počkání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Výprodej šperků"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*