Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika

Naše vlasy potřebují dokonalou péči ať už jsou krátké nebo dlouhé, světlé či tmavé. S kvalitní vlasovou kosmetikou to jde snadno.

Vlasovou kosmetiku můžeme rozdělit na šampony, balzámy, masky na vlasy, ampule, oleje, séra, tekuté krystaly a mnoho dalších.

Šampony na vlasy

Tato vlasová kosmetika je vyráběná v širokém sortimentu. Můžete si vybrat šampon na normální vlasy, na suché, mastné, proti lupů, šampony na barvené vlasy, vyživující šampony, šampony bylinkové, s balzámem na vlasy, šampony na vlnité vlasy a vlasy s trvalou, na citlivou pokožku a mnoho dalších. Dále jsou šampony dámské, pánské i dětské. Šampony si můžete zakoupit v různých cenových relacích. Šampony mají pečovat o pokožku hlavy, vyživovat ji. Alternativou k šamponu je práškový suchý šampon.

Balzám na vlasy nebo také kondicionér

Balzám na vlasy usnadňuje rozčesávání vlasů, upravuje jejich vlastnosti. Balzám na vlasy pozitivně působí na lámavé vlasy nebo suché. Balzám na vlasy dodá vlasům lesk a zpevní je.

Vlasová kosmetika jako jsou masky na vlasy, oleje a séra mají za úkol obnovit a regenerovat vlasy a vlasovou pokožku, zamezit jejich vypadávání, lámání a třepení. Suché vlasy budou hydratované a opět krásné. Vlasovou kosmetiku vybírejte podle typu vlasů. Maska na vlasy na mastné vlasy se nehodí na suché vlasy, apod.

Brazil keratin Maroko Oil 100% – 100% arganový olej z maroka obsahuje mnoho zdraví prospěšných látek, jako jsou vitamíny A, E, esenciální mastné kyseliny, nenasycené mastné kyseliny omega 3, flavonoidy a keratin. Zajišťuje hydrataci vlasů do hloubky, upravuje zarudlou a šupinatou pokožku. Regeneruje suché a poškozené vlasy.

Black Tekuté Krystaly modré

  • sérum slouží k ošetření narušených vlasů. Jsou vhodné na roztřepené konečky a před žehlením vlasů. Působí proti vlivům slané nebo chlorované vody a slunce i větru

Alter Ego Maska na vlasy Barevná

Tato vlasová kosmetika se používá mezi jednotlivým barvením vlasů. Udržuje barvu lesklou a déle intenzívní. Vyživí a zjemní vlasy.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*