Vánoční dekorace oživí váš interiér a navodí příjemnou atmosféru

Vánoční dekorace

Také patříte k těm, kteří se na Vánoce těší od půlky listopadu a všemožně se snaží přivolat si vánoční atmosféru? Jako každý rok najdete na trhu vánoční dekorace v nejrůznějších stylech a trendech. Stačí si vybrat dle svého vkusu.

Rozsviťte si

Čas Vánoc, to je také čas světel a světýlek. Jako loni i letos jsou v kurzu adventní boxy, kdy jsou svícny umístěny ve skleněném boxu na kovovém rámu který posléze ozdobíte dle libosti nebo doplníte drobným cukrovím. Letos volte odstín mosazi. Nezapomeňte na svícny, svíčky, světýlka do oken i na stromeček, LED postavičky do oken apod.

Letošní trendy pro vánoční dekorace

Letos budou trendy vánoční dekorace v barvách zlata, ideálně v kombinaci smaragdové, indigově modré či dokonce fuchsiové. In budou i tradiční barvy jako jsou červená a bílá, doplněné o tyto metalické barvy.

Vánoční dekorace jako jsou ozdoby nemusíte věšet jen na stromeček. Můžete jimi ozdobit adventní věnec, větvičky nebo je pověsit na okna či dveře. Hezky vypadají v nádobách z čirého skla jako jsou vázy, mísy či skleněné poháry. Co se týče tvarů ozdob, v kurzu budou tradiční ozdoby jako vyšívané srdíčko, pletené rukavice na stromeček, ptáček z pírek, sošky jelena,…

Nezapomeňte na andílky

Mezi nejdůležitější symbol Vánoc a vánoční dekorace patří anděl. Nezapomeňte si alespoň jednoho pořídit domů i vy. Kromě andílků zkuste také víly, baletky, andělská křídla a dekorace pro malé děti.

Co se týče kuchyní, je vhodné pořídit si i stylové nádobí s motivem vánoc, které navíc hezky ozdobí náš slavnostní stůl. Stůl ozdobte polyesterovým ubrusem s bílo-zlatými motivy a také prostíráním a ubrousky. Vánoční dekorace nakupují převážně ženy. Proč jim neudělat radost a nějakou drobnost darovat? Zkuste dát své mamince či babičce sošku andílka, hrníčky s vánočními motivy nebo zajímavý svícen. Jistě ji potěšíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Vánoční dekorace oživí váš interiér a navodí příjemnou atmosféru"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*