Tablet

tablet

Je přenosný počítač s integrovanou dotykovou obrazovkou. Místo klasické klávesnice se používá klávesnice virtuální nebo psaním stylusu. Tablet je mezistupeň mezi notebookem a chytrým telefonem. Je lehký, snadno přenosný. V současné době se tablety využívají také jako pomůcka při výuce ve školách.

Nabízíme vám několik vybraných tabletů:

Tablet Samsung Galaxy Note 4 N910F LTE

Tento tabletový jedinec skýtá neomezené možnosti při práci s ním. Obsluhovat jej můžete dokonalým perem Spen. Displej tohoto tabletu je o velikosti 5,7 palců s HD Super Amoled. Nabízí čistější obraz a širší úhel pohledu. Díky funkci Multi Windows můžete dělat několik věcí najednou. Přístroj pohání 4 jádrový procesor o taktu 2,7 Ghz a operační systém Android 4.4. Paměť telefonu je 3 GB ram s možností paměťové karty až 32 GB. Ve výbavě nechybí ani 16 Mpx fotoaparát. Na internet se připojíte díky LTE, wi-fi, bluetooth, NFC, GPS, Glonass. Tablet je vybaven také barometrem, vlhkoměrem a teploměrem.

Lenovo Yoga Tablet 10 FHD 32GB Wi-Fi + 3G

Stylový tablet s unikátním stojánkem, který lze nastavit do tří poloh. 10,1 palců velký IPS displej s Full HD rozlišením nabízí čistý obraz. Operační systém je Android 4.3. Procesor, kterým je tablet poháněn je čtyřjádrový o taktu 1,6 GB. Ram má velikost 2 GB. Baterie tabletu vám vydrží plný provoz až 18 hodin na jedno nabití. Připojení na internet je zajištěno 3G připojením a wifi.

XIAOMI MI PAD 16 GB

Tablet s IPS displejem o uhlopříčce 7,9“ nabízí rozlišení 2048×1536. Rozlišení 326 PPI nabízí neskutečnou ostrost obrazu a perfektní pozorovací úhly. Uvnitř přístroje je zabudován čtyřjádrový procesor NVidia Tegra K1 o taktu 2,2 Ghz. Vnitřní paměť je 16 GB a RAM je 2 GB. Výdrž tabletu na jedno nabití je až 16 hodin. Na internet se připojíte pomocí wi-fi a bluetooth. S tímto tabletem můžete pohodlně pracovat, hrát hry nebo jen sledovat filmy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Tablet"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*