Stěhování věcí při rekonstrukci bytu

2

Začali jste uvažovat o kompletní rekonstrukci vašeho bytu. Se společností, která bude rekonstrukci provádět, jste se dohodli na tom, že všechen nábytek a vybavení bytu se musí vystěhovat, aby nepřekáželo řemeslníkům při jejich práci. Půjde o rekonstrukci kompletní, proto neustálé přesouvání věcí z jedné strany na druhou nepřipadá v úvahu a celý proces by zbytečně komplikovalo a zdržovalo. Vaším úkolem teď bude najít vhodné místo, kam po dobu rekonstrukce umístíte všechny věci z bytu.

Pomůže vám při něm správně zvolená stěhovací společnost

Nemusíte dlouho hledat různé pronájmy prostor pro váš nábytek a ostatní věci, můžete se přímo obrátit na společnost Stěhování Brno. Napřed všechny věci z vašeho bytu vystěhuje a uskladní ve svých skladech. Nabízí totiž kromě stěhovacích služeb také krátkodobé nebo dlouhodobé uskladnění věcí klientů. Jestliže jste z Brna nebo jeho blízkého okolí a rozhodnete se kontaktovat stěhovací společnost, můžete tak učinit telefonicky nebo emailem. Pracovník společnosti Stěhování Brno si s vámi sjedná schůzku v místě, které byste potřebovali vystěhovat. Podrobně si místo projde a vypočítá předběžnou cenu za stěhování. Pokud s ní budete souhlasit, dohodne se s vámi, jakým způsobem všechny věci zabalit, aby byly co nejskladnější a zabraly ve stěhovacím voze co nejméně místa.

V případě zájmu může společnost poskytnout zdarma obalový materiál a zapůjčit kartonové krabice, popřípadě může nechat na míru zhotovit speciální přepravní boxy na cenné předměty. Klient si může všechny věci zabalit sám, ale pokud na balení věcí nemá čas, mohou vše za něj zabalit pracovníci společnosti Stěhování Brno. Pokud by vás zajímalo, z čeho se skládá cena, kterou klient za stěhování zaplatí, tak jsou to náklady za pronájem stěhovacího vozu a náklady za práci pracovníků společnosti. Náklady za dopravu hradí pouze ti klienti, kteří nejsou přímo z Brna. Při přejezdech po Brně si společnost Stěhování Brno do konečné ceny nezapočítává náklady za projeté kilometry. Pouze při cestách mimo Brno je to s příplatkem. Cenu za stěhování lze výrazně snížit, pokud zajistíte pro stěhovací vůz dostatečně velké parkovací místo co nejblíže vašemu bytu. Ušetříte tak čas, který pracovníci musejí vynaložit na přenášení věcí z bytu do stěhovacího vozu. Společnost Stěhování Brno spolupracuje také s pražskou společností Levné stěhování Praha, proto může za výhodné ceny uskladnit věci i klientům z Prahy a jejího okolí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Stěhování věcí při rekonstrukci bytu"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*