Sportovní výživa vám pomůže spalovat tuky

Sportovní výživa používaná při dietě, tzv. Spalovače tuků vám nezmění postavu ze dne na den, ale zejména sportovcům pomohou odstranit přebytečný tuk. Většinou obsahují důležitou látku L-Carnitin.

Sportovní výživa – L-Carnitin + Chrom CARDIO

Tato sportovní výživa je vytvořená kombinací L-carnitinu a chromu a koenzymu Q10. Přípravek vám pomáhá dosáhnout lepších sportovních výkonů a redukovat tukovou tkáň. Umí zlepšit využití kyslíku ve svalech a podporuje tvorbu energie z tuků, tím dochází k redukci nadváhy.

Také posiluje srdeční sval, zabraňuje únavě. Napomáhá také rychleji odbourávat kyselinu mléčnou ve svalech.

L- Carnitin – napomáhá účinnější tvorbě energie z tuků díky usnadnění přenosu makromolekul mastné kyseliny v buňce.

Chrom – Zvýší účinnost L-carnitinu. Udržuje stavilní hladinu inzulínu a snižuje chuť na sladké.

Koenzym Q10 – je také pro člověka velmi nepostradatelnou látkou. Jeho doplnění je potřeba u starších osob, u sportovců. Je tvořen glukozou a fruktozou, které jsou výborným zdrojem energie.

Spalovat tuky vám také pomůže Survival L-carnitin Fitness Natural

Jde o novou verzi oblíbeného suplementu obsahující l-carnitin. Sportovní výživa je určena při redukčních dietách sportovců. Survival L-Carnitin fitness obsahuje taurin, pyruvát draselný, glycin inosin a inositol a vitamíny B. Nejsou v něm obsažena umělá barviva ani cukry.

Má tyto funkce při dietě:

  • účinně podpoří spalování tuku
  • zvýší fyzický výkon
  • podpoří srdeční a mozkovou činnost
  • pomůže s regenerací organismu

Vyplatí se spalovače tuku kupovat?

Nejdůležitější je při hubnutí dodržovat správný jídelníček, pitný režim a především je potřeba pohyb. Spalovače tuku vám dokáží pomoci při pálení tuku při dodržování těchto podmínek. Je nesmysl držet krátkodobé diety. Stačí změnit jídelníček, nepřejídat se a místo autobusem jít do práce párkrát týdně pěšky. Budete štíhlí, fit a nehrozí vám jo-jo efekt. Pokud používáte jako pomoc při hubnutí carnitin, pomůže vám shodit 2-3 kilogramy, je potřeba ho užívat dlouhodobě. Na jiném principu funguje spalovač tuku HCA. Je vhodný pro lidi, kteří potřebují pořád něco jíst.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Sportovní výživa vám pomůže spalovat tuky"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*