Smart watch X6 recenze

Smart watch X6 recenze

Chytré hodinky X6 vás na první pohled svým vzhledem nijak neohromí. Po přečtení naší recenze však budete chtít mít doma i tento model chytrých hodinek.

Displej a parametry hodinek X6

Chytré hodinky X6 se zaobleným displejem fungují i bez mobilu. Podporují SIM a micro SD, navíc mají vlastní fotoaparát s přehráváním videí. Na výletech či při nákupech nemusíte hledat mobil po kapsách, jednoduše zavoláte z hodinek. Hodinky mají vylepšený 1,54“ IPS HD LCD displej se skvělými pozorovacími úhly a rozlišením 240×240 px. Kamerka má 0,3 MP. RAM má 128 MB a 64 MB ROM. Výdrž baterie je díky kapacitě 450 mAh skutečně velká. Hodinky jsou v češtině. Tělo hodinek je ze slitiny.

Hodinky jsou plné funkcí

Smart watch X6 za 481 kč

Smart watch X6 za 481 kč

Smart watch X6 mají české menu, kromě podpory micro SD a micro SIM mají ještě funkce jako je ochrana proti ztrátě telefonu, integrovaný fotoaparát a kamera, lze zvolit z 5 ciferníků, jsou kompatibilní s Android 4.3 a vyšší a iOS iPhon 4 a vyšší s omezením notifikací a SMS. Lze přijímat i odesílat zprávy, prohlížet obrázky, spouštět fotoaparát z mobilu na dálku.

Moderní hodinky X6

Moderní hodinky X6 mají převodník měn, ukazatal časových pásem, budík, minutku, kalendář, stopky, měřič spánku, správce souborů, profily, aplikace Sedentary reminder vás upozorní, pokud již příliš dlouho pracujete. Aplikaci lze nastavit nebo rovnou vypnout. Hodinky se prodávájí v černé a bílé variantě. Nabitá baterie vám v pohotovostním režimu vydrží až 3 dny, při používání 1-2 dny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Smart watch X6 recenze"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*