Smart watch U8 recenze

Smart watch U8 recenze

Chytré hodinky U8 vás zaujmou nejen cenou,ale také množstvím funkcí, kterými jsou hodinky doslova nabité. Právě smart watch U8 jsou skvělou ukázkou toho, že za kvalitní chytré hodinky není třeba utrácet tisíce.

Design a vzhled smart watch U8

Už první dojem po vyndání z krabičky ve vás bude zcela pozitivní. Materiál těla hodinek je ocel, pásek je silikonový. Na ruce je velmi pohodlný, neškrábe. Hodinky jsou velice lehké a tenké. Smart watch U8 mají kvalitní konstrukci, která nevrže, působí jednotvárným dojmem. Jsou odolné vůči vodě, ale snesou pouze déšť, na potápění si je neberte.

Displej smart watch U8

Displej u smart watch U8 je snad jedinou slabinou. Má velikost 1,48“, s velmi nízkým rozlišením, které je 128×128 pixelů. U chytrých hodinek není nutné mít nějaké full HD, nicméně je dobré vidět, alespoň něco. Ostatní chytré hodinky na tom nejsou o moc lépe. Naštěstí je v pořádku viditelnost na slunci. Displej je dotykový, se slušnou odezvou.

Spárování s chytrým telefonem

Chytré hodinky U Watch u8

Chytré hodinky U Watch u8 za 299 kč

Bez spárování smart watch U8 s mobilem toho moc neuděláte. Spárování proběhne přes bluetooth velmi jednoduše, případně si lze stáhnout zdarma aplikaci. Chytré hodinky fungují plně s androidem, iOS systémem. Boužel nejsou na Windows. Jakmile se hodinky vzdálí na 10 a více metrů od mobilu, zavibrují a dojde k odpojení.

Funkce hodinek U8

Hlavní funkcí hodinek jsou notifikace. U8 vás upozorní na zprávu, e-mail či sociální sítě. Máte přehled o tom, co se děje, aniž by bylo třeba vytáhnout mobil z kapsy. Oceníte třeba při jízdě v autě, stejně tak jako funkci handsfree. Telefon zvednete prostě hodinkami. Můžete zasílat také krátké zprávy.

Na smart watch U8 oceníte velké množství funkcí. Můžete využít alarm proti odcizení, hledání telefonu. Stačí spustit funkci a mobil začne vyzvánět. Hodinky nabídnou také přehrávání a nastavování hudby, pořízení fotek z mobilu, altimetr, krokoměr, barometr, teploměr, stopky, časovač, budík a další.

Baterie

U chytrých hodinek U8 je poměrně krásná výdrž baterie. Při klasickém používání vydrží až 5 dnů. Není nutné je tak každý večer otrocky nabíjet.

Tyto hodinky jsou krásné, elegantní a hlavně funkční. Potěší vás celá řada zajímavých aplikací a funkcí, se kterými vám hodinky ulehčí život.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Smart watch U8 recenze"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*