Smart watch GT08+ recenze

Smart watch GT08+ recenze

Chytré hodinky GT08+ patří mezi nejzdařilejší kousky, které jsou inspirovány hodinkami Apple Watch. Nestojí více než 1000 Kč a přitom svůj vzor v ledasčem dokonce předčí.

Dokonalý design smart watch GT08+

Už na první pohled si můžete hodinky GT08+ snadno splést s kouskem od Apple. Má luxusní tělo z titanové slitiny. Pásek je z měkkého gumového materiálu, díky tomu je velmi praktický. Na čelní straně je 2,5D dotykový displej s velikostí 1,54“, typu TFT LCD, s rozlišením 240×240 px.

Odolné smart watch GT08+

Smart watch GT08+ disponují certifikací IP53, která zaručuje zvýšenou odolnost vůči prachu i vodě. Zvládnou tak déšť, sprchu či polití vodou. Nejdůležitější částí výbavy je integrovaný slot na SIM kartu. Díky tomu můžete vyřizovat hovory a sms a nemusíte tahat telefon. Pro případ, že chcete propojit telefon s chytrými hodinkami, pak to jde jednoduše pomocí Bluetooth. Hodinky jsou kompatibilní s Androidem i iOS. Nechybí ani slot na microSD kartu a klasické USB na nabíjení hodinek. Hodinky jsou navíc kompletně v češtině.

Funkcemi nabité GT08+

Chytré hodinky GT08+ za 459 kč

Chytré hodinky GT08+ za 459 kč

Hodinky GT08+ mají mnoho funkcí, například předinstalované aplikace pro chatování, přehrávání hudby, videí, multimediálního obsahu, kdy lze používat i internetový prohlížeč. Nechybí pak typické funkce jako krokoměr, měření spánku, funkce pro upozornění na neaktivitu. Dále je zde kvalitní HD diktafon, můžete pořizovat snímky díky 3 Mpx fotoaparátu, či využít možnost vzdáleného focení přes telefon. Při krádeži telefonu jste upozorněni okamžitě alarmem.

Baterie

Baterie u GT08+ má kapacitu 380 mAh a na jedno nabití vám při běžném provozu vydrží 4-5 dní. V pohotovostním režimu vydrží až 180 hodin.

Tyto dokonalé smart watch GT08+ využijete nejen na sport a volnočasové aktivity, ale bez obav si je můžete vzít na důležitou schůzku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Smart watch GT08+ recenze"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*