Smart watch DZ09 recenze

Smart watch DZ09 Recenze

Chytré hodinky DZ09 pořídíte za velmi nízkou cenu. Byli jsme zvědaví, co tyto hodinky za nízkou cenu ve skutečnosti umí.

Smart watch DZ09 s odvážnou výbavou

Chytré hodinky DZ09 mají 1,56“ LCD displej s rozlišením 240×240 Px, fotoaparát, reproduktor, mikrofon, slot na paměťovou kartu a také možnost fungování bez telefonu díky slotu na MicroSIM. Systém hodinek se podobá mobilním telefonům, chybí zde notifikační lišta. K dispozici je mnoho zajímavých aplikací. Hodinky mají viditelnost na slunci a maximální jas.

Hodinky pro méně náročné uživatele

Hodinky DZ09 jsou ideální pro nenáročné uživatele. Hodinky mají na první pohled luxusní vzhled, jsou vyrobeny s kovovou přední strano a plastovou zadní. Vytváří efekt stínu. Vepředu najdete 1,56“ displej s kamerou a hlavním tlačítkem. Zadní kryt dokonale sedí, nevrže. Reakce na dotyk je velmi přesná, s trochou tréninku snadno napíšete i SMS. Pro lehčí otevření obsahuje drobný gumový výčnělek. Řemínek je vhodný pro obvod ruky 17-22 cm.

Chytré hodinky DZ09 za 541 kč

Chytré hodinky DZ09 za 541 kč

Výkon, paměť hodinek DZ09

Tento model hodinek má tvrzené sklo, které dokáže odolat i kuchyňskému noži či hrotu. Telefon má 128 MB Ram, která plně postačí na práci se všemi funkcemi. Hodinky nemají problém ani s náročnými animacemi, které zvládnou překvapivě snadno. Úplné zapnutí a vypnutí hodinek je velmi rychlé.

Operační systém smart watch DZ09

Nejedná se o operační systém Android. Hodinky mají vlastní operační sytém, který je dokonale vyladěný, rychlý a stabilní. Obsahuje mnoho možností personalizace tvého vkusu. Hodinky nejsou v češtině. Některé funkce nelze dále rozšiřovat. V hlavním menu lze najít 26 položek. Obsahuje funkce jako vytáčení hovorů ze SIM, telefonní seznam, zmeškané hovory, notifikace, samospoušť telefonu, image viwer, file manager a mnoho dalších. Baterie má kapacitu 380 mAh, snadno vydrží i 6 dní. Nabíjení je pomocí USB portu. Modely v roce 2015 přehrávaly i video, nové hodinky z roku 2017 tuto funkci již nemají.

Krásné a levné hodinky mají funkce, kterými se často nemohou pochlubit mnohem dražší modely. Nechybí zde fotoaparát, micro SIM a microSD slot.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Smart watch DZ09 recenze"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*