Sedací soupravy

Sedací soupravy

Hlavním prvkem obývacího pokoje jsou sedací soupravy. Sedací souprava má být pohodlná a kvalitní, měla by ladit s ostaním vybavením pokoje. Při výběru sedací soupravy se zaměřte na materiál, ze kterého je vyrobena, barvu, délku a také podle její funkce. Pokud má sloužit zároveň i jako lůžko, měla by mít kovové pružiny, aby déle vydržela, být rozkládací a ideálně s úložným prostorem.

Typy sedacích souprav

Rozkládací sedací soupravy

Jsou vhodné do malých bytů nebo jako lůžko pro nečekanou návštěvu. Rozkládací soupravy mohou mít úložný prostor, pratelný snímatelný potah.

Rohové

Rohové sedací soupravy přinášejí do domácnosti komfort a pohodlí. Můžete si vybrat pravý či levý roh, podle umístění ve vaší místnosti. Rohovou soupravou pokoj můžete také oddělit třeba od jídelního koutu.

Chcete si zařídit obývací pokoj včetně sedací soupravy levně ? Barevná sedací souprava Vanessa je skvělou volbou. Můžete si vybrat z více než 400 potahových látek. Na výběr je několik barevných variant v provedení látky, semiše nebo ekokůže. Pohovka je velmi snadno rozložitelná na 193 x 122 cm velké lůžko. Nechybí ani praktický úložný prostor.

Retro

Máte rádi retro styl ? Retro sedací soupravy jsou hitem. Skvělým retro kouskem je sedací souprava Dalberta. Souprava se skládá z rozkládací pohovky a dvou pohodlných křesel. Čalouněná souprava s retro designem je k dostání v široké škále barev. Z materiálů je na výběr z ekokůže, potahových látek nebo omyvatelných látek.

Sedací soupravy do tvaru U

Pro milovníky pohodlí jsou na výběr sedací soupravy do tvaru písmene U. Sedací soupravy jsou snadno rozložitelné a díky tvaru U nabízí dokonce dva úložné prostory. Tyto sedací soupravy se hodí do klasického i velmi moderního interiéru. K těmto sedacím soupravám si také můžete dokoupit pohodlná křesla. Sedací soupravy do tvaru písmene U se vyrábějí z omyvatelných látek, klasických potahových látek nebo z ekokůže. Rovněž máte na výběr z levého a pravého provedení sedačky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Sedací soupravy"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*