Sandály do města i sportovní

Sandály

Ženy zpravidla sandály rozdělují podle toho, k jakému oblečení se jim zrovna hodí. Správně je rozdělujeme podle toho, za jakým účelem je budeme používat.

Do města:

U těchto jde skutečně především o vzhled a až pak o pohodlí. Mají změkčenou stélku, která je pohodlná pro chůzi po městských asfaltových cestách a chodnících. Tyhle boty se nehodí do terénu, podešev by se brzy rozpadla.

Outdoorové:

Dělí se na uzavřené nebo také sportovní, kde jsou zakryté prsty a otevřené, které mají pouze pásky díky kterým drží pevně na noze. Tyto sandály mají změkčující vrstvu uzavřenou v podešvi, stélka je pevnější, u některých modelů je podešev vibramová – kvalitně pohlcuje nárazy a je oporou proti možnému uklouznutí. Trekové sandály vybírejte podle toho do jakého terénu je potřebujete.

Kvalitní outdoorové sandály mají pásky zašity v podešvi, takže nehrozí, že by se vytrhly. Některé sandály mají navíc pásky v podešvi spojeny pomocným páskem, který je tenčí a lehčí než svrchní pásek. Způsob jakým jsou pásky uchyceny určuje životnost této obuvi.

Do vody:

Existují sandály, které jsou vyrobeny tak, aby jejich podrážka při kontaktu s vodou neklouzala, například při stoupnutí na kámen.

Sandály pro děti

Výběru dětské obuvi je potřeba věnovat dostatečnou pozornost. Nekvalitní obuv na dětské noze může vést ke zdravotnímu, mnohdy i trvalému poškození. Stejně jako u klasických bot, i dětské sandály je třeba vybírat náležitě. Před prsty u nohou musí mít dítě 10 – 15 mm místa, sandály nesmí v žádném případě dítě tlačit.

Vždy vybírejte dražší a kvalitnější modely. Měly by být  lehké, aby nezatěžovaly dětskou nohu. Zároveň by dítěti při chůzi neměly padat z nohy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Sandály do města i sportovní"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*