Samsung i7500 galaxy

Samsung i7500 galaxy

Samsung i7500 galaxy je první telefon s Androidem. Telefon má pouze dva nedostatky a to malou výdrž baterie a chybějící základní aplikace.

Vzhled telefonu Samsung i7500 galaxy

Samsung vsadil na klasiku a telefonu Samsung i7500 galaxy dal klasickou černou barvu. Telefon má velmi štíhlé tělo a pyší se těmito mírami 115 x 56 x 12 mm. Kapacitní displej má rozměr 3,2 palce. Nechybí kontextová tlačítka. Nevýhodou je plastové zpracování, na telefonu zůstávají otisky prstů. V základním balení telefonu najdete nejen telefon, ale i sluchátka a pouzdro na telefon. Vnitřní paměť přístroje je 8 GB. Chybí však microSD paměťová karta.

Vrchní strana telefonu je opatřena konektorem 3,5 mm a microUSB. Na boku telefonu naleznete tlačítko pro ovládání hlasitosti. Na druhém boku je spoušť aparátu a klávesa pro odemykání. Pro odemknutí telefonu je potřeba ji podržet déle. Hlavní ovládací prvek jsou čtyři tlačítka. Tento způsob ovládání je však naprosto zbytečný. Displej je dostatečně citlivý a zvládnete ho ovládat jednou rukou.

Chytrý operační systém

Samsung i7500 galaxy je opatřen operačním systémem Android a vzhledem k tomu, že jde o první telefon svého druhu, chybí mu třeba budík, poznámky, souborový manažer a další aplikace. Nelze přeposílat soubory pomoci bluetooth nebo přehrávání videa ve formátech DivX/Xvid.

Telefon bez šťávy

Za velkou chybu u Samsung i7500 galaxy je nedostatečná výdrž baterie. Baterie vám na jedno nabití vydrží necelé dva dny. Naopak výhodou je příjemný displej, který se díky rozlišení řadí sice mezi průměr, ale je skvěle čitelný i na slunci. Telefon má špatnou podporu v synchronizaci telefonu a telefonního seznamu s počítačem. Pro psaní zpráv je k dispozici QWERTY klávesnice. Vyťukávání písmen je však nepřesné a můžete zapomenout na psaní sms při chůzi. Na internet se připojíte pomocí HSDPA, HSUPA a Wi-Fi . Telefon může mít snahu neustále se připojovat k internetu. Příliš kvalitní není ani zabudované GPS. Signál je nedostatečný. Můžete využít třeba Google Maps. Nechybí zde ani mp3 přehrávač, který přehraje všechny formáty. I když má tento telefon řadu chyb, své příznivce si jistě najde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*