Prsteny na nohu

Dámské prsteny na nohu jsou zajímavá a netradiční ozdoba. Vyrábějí se ze zlata i stříbra nebo bižuterie. Prstýnek na noze se vyjímá elegantně v letních sandálcích. Dámské prsteny jsou vhodné pro ženy, které mají rády jednoduchost i výstřednost nebo eleganci.

Velikost prstýnku je univerzální, podle potřeby si jej zvětšíte nebo zmenšíte. Nemusíte tak složitě vybírat velikost prstýnku, který se vám líbí.

Prstýnky na nohu mohou být zdobené kamínky Swarovski, křišťálem, jemně zdobené růžovými či modrými kamínky nebo zirkony, ve tvaru kytiček, koleček, čtyřlístků. Fantazii se meze nekladou. Nejznámnější výrobce prstýnků na nohu je Tribal či s leštěným hladkým povrchem nebo zdobené delfíny, kytkami a dalšími motivy.

Prsteny na nohu Tribal

Tribal vyrábí šperky z chirurgické oceli nejvyšší kvality. Tribal nabízí širokou škálu šperků, především piercing, náramky, náušnice, prsteny, prsteny na nohu a další. Šperky jsou hypoalergenní, odolné proti oxidaci, korozi a odřeninám.

Kde prsten na nohu koupím ?

Prsteny na nohu naleznete v eshopu sperky.cz. Nabídka prstenů na nohu není nijak široká, ale jsou dostupné skladem a sortiment je rozšiřován. Sperky.cz vám zaručuje vrácení peněz až do 1 roku od nákupu. Můžete si vybrat ze sedmi způsobů dopravy včetně osobního odběru.

K prstenu si můžete objednat dárkovou krabičku, pokud jej chcete jako dárek pro kamarádku nebo pro sestru.

Sperky.cz vám nabízí také dárkové poukazy v hodnotě 500- 5000 kč.

Originální dárek

Pokud chcete potěšit svou kamarádku nebo přítelkyni a chcete ji dát netradiční dárek, volte prstýnek na nohu. Využije ho zejména v létě, ale jistě potěší. Nemusíte se bát, špatně zvolené velikosti. Je univerzální pro všechny. K prstenu na nohu můžete také zvolit náramek na kotník.

Jak o šperk pečovat

Stříbrné prsteny na nohu neponořujte do vody. Po příchodu domů jej ukládejte ve šperkovnici nebo na suchém tmavém místě. Leštit je můžete hadříkem určeným na stříbrné šperky nebo suchým hadříkem. Dávejte pozor, aby se vám neuvolňovaly kamínky zadrhnutím o botu či nějakou látku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Prsteny na nohu"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*