Poznámkový blok či diář: naučte se organizovat svůj čas

diář

Ačkoliv moderní doba nabízí řadu chytrých online aplikací pro zaznamenávání svých poznámek, poznámkový blok rozhodně není výrobek, který by byl na ústupu nebo opomíjený. Je jedno, zda studujete, řídíte podnik nebo jste žena na mateřské.

Organizujte svůj čas pomocí diáře

Každý z nás si čas od času potřebuje rychle zapsat důležitý údaj nebo myšlenku. Je potřeba být dobrým manažerem a naučit se organizovat svůj čas. S tímto nám pomohou diáře. Poznámkové bloky i diáře jsou sortiment, který naleznete v online prodejnách, v papírnictví, ale i knihkupectvích a prodejnách manažerských potřeb.

Vybrat si vhodný diář nebo poznámkový blok není v nepřeberné nabídce nijak jednoduché a je třeba tomu věnovat potřebný čas. Někdo hledá poznámkový blok s možností přidávání listů, někomu vyhovuje diář rozdělený na jednotlivé dny a další si vystačí s malinkým diářem.

Jak si diář vybrat?

Prvním parametrem, který zpravidla bereme v potaz, je design diáře. Vybírat můžete konzervativní koženou vazbu pro manažery nebo pestré vzory pro studenty. Vhodně vybraný design rozhodně upoutá pozornost. Vybírejte si diáře z recyklovaného papíru, nezatížíte  tak přírodu. Dalším parametrem je to, jak jsou  vnitřně uspořádány diáře či poznámkové bloky, zda je uspořádán na výšku nebo na šířku a jaké obsahuje informace (např. Daňový kalendář, jmenný kalendář, atp.) . Mnoho lidí zajímá také cena za diář.
Pracujete-li v terénu nebo nosíte diář v kabelce, volte malou a lehkou variantu. Praktické je vlastnit poznámkový diář pro funkci pracovní i soukromou dohromady. Budete mít potřebné informace ihned k dispozici. Pro muže se hodí velké plánovače v jednoduché vazbě bez gumiček a spon, do kterých mohou vepsat dostatečné množství poznámek. Výběr diáře či poznámkového bloku odráží vaši povahu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Poznámkový blok či diář: naučte se organizovat svůj čas"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*