Potřebujete „last minute“ zeštíhlení? Tento trik vám ubere kila okamžitě!

zeštíhlení

Když máte „tlustý“ den, jste nafouklá nebo jen chcete vypadat štíhlejší, automaticky sáhnete po outfitu v tmavých barvách- A co když vám teď řekneme, že někteří stylisté tvrdí něco jiného?

Ano, černá je cool a zejména ženy s křivkami mnohdy sahají po tmavohnědých či černých outfitech, a to je chyba! Není důvod skrývat před světem úplně všechno. Podle stylistů černá není barva, která vám v tomto směru dokáže udělat největší službu.

Skutečný trik je v tom, že své oblíbené části těla je třeba zvýraznit například světle zelenou, světle oranžovou, žlutou či modrou a tmavými (nebo neutrálními barvami) svůj look pouze doplníte v těch partiích, které momentálně nejsou tak docela OK.

Prostě, je to starý dobrý trik, kdy zvýrazníte tu část těla, na kterou chcete, aby se lidé dívali – ať už barvou nebo doplňkem. A co se týče tmavých basic kousků, sáhněte například po tmavomodrém blejzru nebo tmavě šedých kalhotách. Není všechno jen o černé a tmavě hnědé! A nezapomeňte na podpatky. Ty vám uberou kila okamžitě!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Potřebujete „last minute“ zeštíhlení? Tento trik vám ubere kila okamžitě!"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*