Polobotky, které skvěle padnou

Polobotky

Kvalitní kožené boty pro pány dokáží s jeho outfitem divy. Zkuste vyměnit tenisky za kvalitní polobotky. Na trhu jich je dostatečný výběr.

Polobotky nízké, semišové…

Na trhu najdete polobotky nízké, semišové, zateplené, kotníkové a mnoho dalších. Jak si vybrat ty správné ke svému stylu a které vydrží několik let?

Než se vypravíte do obchodu koupit si polobotky, ujasněte si kde a kdy budete v botách chodit. Jednoduše si řekněte, zda potřebujete obuv pracovní nebo ke slavnostním příležitostem jako jsou plesy nebo na svatbu, tedy hledáte obuv společenskou. Pánská obuv na denní nošení by měla být matná, zatímco ke společenským událostem můžete zvolit lesklé boty.

K méně formálním příležitostem se hodí semišové polobotky či pohodlné nazouvací mokasíny. Ke klasickému obleku je však vyžadována obuv se šněrováním. V opačném případě se dopouštíte velkého faux pas.

K oblekům v modré barvě se hodí v hnědé a černé barvě, k černému a šedému obleku jedině hnědé polobotky. Pánské boty do špičky se nehodí pro muže menšího vzrůstu. Deformují proporce postavy a udělají vás menšími než ve skutečnosti jste.

Jak si je správně vyzkoušet?

Při zkoušení obuvi dbejte na to, aby vás netlačila špička ani pata boty nebo naopak aby vám chodidlo v botě naopak neplavalo. Chodidlo se má dotýkat špičky i paty a bota by neměla být příliš těsná v oblasti nártu. Chodidlo má v obuvi být dobře nazuté a lehce těsnící. Máte tak jistotu, že se kůže ze které je obuv vyrobena, správně přizpůsobí a boty vás nebudou v té nejnevhodnější situaci tlačit.

Pokud používáte polobotky jen sporadicky, vždy obuv předem rozchoďte. Kůže se roztáhne a přizpůsobí chodidlu a navíc si na boty zvyknete. Vyhněte se botám, které mají svršek z umělých materiálů, které způsobují zapáchání nohou. Koženou obuv nečistěte saponáty, ani ji špinavou nestříkejte chemickými přípravky. Stačí ji umýt vodou s mýdlem a vyleštit hadříkem. Můžete ji potřít sádlem či stolním olejem, čímž ji zajistíte stále hezký vzhled.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Polobotky, které skvěle padnou"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*