Parfémy v akci

Parfémy

Parfemy.cz nabízí povánoční výprodeje. Slevy parfému jsou až neskutečných 70%. Pořiďte si svůj oblíbený parfém za minimální cenu.

Parfémy v akci můžete využít jako dárek pro kamarádku, sestru nebo přítelkyni.

Se slevou 63% zakoupíte například Burberry Body. Vůně Burberry jsou prestižní a velmi oblíbené. Vůní Burberry podtrhnete svou osobnost. Burberry Body je parfémovaná voda o obsahu 85 ml. Můžete si ji vyzvednout osobně nebo objednat. Doručí vám ji do druhého dne. K parfému získáte také záruku vrácení peněz až 1 rok od nákupu.

Mexx Magnetic Man můžete zakoupit se slevou až 76%. Mexx pafém je pro dynamické a nápadité muže. Obsah toaletní vody je 75 ml. Parfém je v elegantním flakonu s modrou barvou. Vůně je hravá a mladistvá. Parfemy.cz vám jej doručí do druhého dne se zárukou vrácení peněz po dobu 1 roku.parfemy.cz

Jak si vybrat parfémy v akci podle vůně ?

Pro základní informaci o vůni parfému můžete využít tester vůně nebo si nastříkat vůni na proužek papíru. Pokud vás vůně parfému zaujme, aplikujte si trochu vůně na zápěstí, ale neroztírejte ji. Po několika minutách se uvolní další složky parfému a vůně se rozvine. Představu, jak parfém opravdu voní získáte zhruba po čtvrt hodině. Může se stát, že vám parfém hned na začátku voní, po rozvinutí vůně se objeví aroma, které vám bude vadit.

Parfém vybírejte, když nejste ve stresu. Ten velmi negativně ovlivní váš výběr. Také není vhodné vybírat parfém, když jste po večírku, nemocná, trpíte alergií nebo jste jedla kořeněné jídlo. Než si parfém koupíte, je ideální nechat ho několik hodin na pokožce působit.

Vyběr podle příležitosti na kterou parfém použijeme

Na obchodní jednání se hodí silnější a kořeněné vůně, které vám dodají sebejistý a dominantní pocit. Na rande zvolte vůni sladší, s afrodiazakálním účinkem – vanilka, růže, skořice. Do společnosti volte jemnou vůni, aby svým tónem a silou neobtěžovala vaše okolí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Parfémy v akci"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*