Pantofle

Pantofle jsou lehká domácí obuv, bez podpatku a s uzavřenou nebo otevřenou špičkou. Používáme je v domácnosti i v práci. Velké pantofle lze použít na vlastní obuv jako ochrana před poškozením podlahy třeba na zámcích.

Pantofle by měly být z kvalitních materiálů

Kvalitní pantofle jsou pohodlné a z kvalitního materiálu, který vydrží několik let. Ideální je domácí obuv vyrobená z kůže se zdravotní podrážkou. Prodyšná anatomická stélka umožní měkké našlapování a podporuje zdravou klenbu chodidla.

Pantofle nám pomohou vyhnout se nachlazení nohou ať už jsme doma nebo na chalupě. Domácí obuv má být lehká, s jednoduchou konstrukcí, je určena pro nošení v místnostech. Využívání obuvi podle účelu je jedním ze správných návyků u dětí i dospělých. Místo abychom venku i doma lítali celý den v teniskách, keckách či jiné uzavřené obuvi, je vhodné se přezout. Ty využijete i v kanceláři, kde nemusíte dodržovat dresscode a nechodíte celý den na vysokých podpatcích před zákazníky.

Pantofle by měly patřit mezi zdravotně nezávadnou obuv

To v čem chodíme ovlivňuje také stav našich nohou. Špatně zvolená obuv ničí nožní klenbu, achillovku, zatěžuje paty a uzavřená obuv doma i ve škole nám pomáhá vytvořit plísně a kuří oka, kterých se zbavíme jen těžko. Domácí obuv má být vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, ideálně z kůže, rovněž musíte zvolit správnou délku a velikost obuvi. Neměli bychom nosit doma vysoké podpatky a ty nevolte ani u dětské obuvi. Výška podpatku se má řídit věkem nositele a typem boty.

Postavení paty v botách má být kolmé k podložce. Pokud si vybíráte pantofle, vybírejte takové, které vám nebudou sjíždět z nohou, nebude se vám noha ohýbat do stran. Klenba nohy bude mít správné zatížení a její jednotlivé oblouky nebudou přetíženy. Nehodí se k chození po venku, mají jen tenkou podrážku a neochrání vaše nohy před otřesy, drobnými kamínky, apod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Pantofle"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*