Pánské boty do společnosti. Víte jak je vybrat a čeho se vyvarovat?

Pánské boty

Vybrali jste si nový oblek? Stejně důležité je vybrat si i pánské boty do společnosti. Společenská obuv musí být pohodlná a k vybranému obleku musí ladit. Věnujte jejímu výběru dostatek času.

Jak vybrat pánské boty

Mnoho mužů nosí společenské pánské boty jak do společnosti, tak do práce, což je pořádný zápřah pro chodidla. Nositel této obuvi může být odpočatý, natěšený, ale den mu mohou zkazit právě špatně zvolené boty, které tlačí či padají z nohou.

Pánské boty vybírejte dle příležitosti

Prvním parametrem je příležitost, pro kterou pánské boty vybíráme. Obuv do zaměstnání volte s matným designem, pro slavnostní příležitosti vybírejte obuv s leskem. Důležité samozřejmě je, aby se vám vybrané boty líbily.

Jak zkoušet obuv

Při zkoušení pánské boty je podstatné to, aby vás netlačila špička boty či pata a také to, aby vám bota nebyla příliš velká. Chodidlo se má paty a špičky dotýkat. V oblasti nártu nesmí být bota příliš těsná. Pokud je bota z kvalitní kůže, roztáhne se podle tvaru chodidla, lehce těsní a padne doslova jako ulitá. Obuv kupujte s předstihem, aby jste ji stihli své noze přizpůsobit. Úplně nové boty vás budou zaručeně tlačit.

Čeho se při nákupu společenské obuvi vyvarovat?

  1. zapomeňte na obuv jež má svršek vyroben z umělého materiálu, protože chodidla začnou zapáchat
  2. kožená obuv se neumývá saponátem, jen mýdlem, kdy ji přetřete vlhkým hadříkem, necháte zaschnout a promastíte třeba sádlem
  3. špinavou obuv nesmíte přetírat chemickými přípravky či impregnací, protože kůže začne trpět a praskat
  4. muži s menší postavou by si neměli vybírat pánské boty vytvarované do špice
  5. k pánskému obleku nekupujte obuv bez šněrování
  6. společenskou obuv nekupujte na internetu, ale vyzkoušejte si ji přímo na prodejně, pokud nemáte model již vyzkoušený z minulosti

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Pánské boty do společnosti. Víte jak je vybrat a čeho se vyvarovat?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*