Online květinářství

Když chcete svou lásku potěšit květinou, už nemusíte obíhat květinářství, aby jste vybrali tu nejkrásnější kytici.

Online květinářství

Květiny si vyberete z pohodlí domova díky široké nabídce v online květinářství. Květiny jsou vždy čerstvé. Pokud se vám nelíbí žádná z nabídek, na přání vám uvážou vlastní kytici. Čerstvě řezané květiny potěší každou ženu. Pošleme za vás květinu se vzkazem, přáním či kondolencí, ale umožňujeme i anonymní předání květin.

Výhody online rozvozu květin

  • ušetříte si čas
  • odeslání květin a doručení do 90 minut od uhrazení platby
  • rozvoz v městech Ostrava, Brno, Praze, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci, Ústí nad Labem a okolí i na Slovensku v Bratislavě.
  • Při objednávce nad 999 kč doprava zdarma
  • zdarma ke květině přiložíme vzkaz i přání


Potěšení na Valentýna

Pro potěšení vašich blízkých rozvážíme květiny z našeho online květinářství i na Valentýna a za zvýhodněnou cenu. Můžete nechat tajně zaslat kytici či luxusní cukrovinku nebo alkoholické doplňky.

Valentýnské tipy

Romantika při vínu a čokoládě

7 ks růží v romantických barvách a luxusní čokoláda spolu se skvělým vínem budou tou pravou tečkou večera plného lásky.

Valentýnský balíček Miluji tě

Speciální balíček pro náročné. Luxusní kytice je uvázána z červených a bílých růží, doplněna nevěstiným závojem a aranžmá ze srdíček. Při objednávce v Praze navíc i pralinky Leonidas. Pokud si objednáte v jiném městě, dostanete za pralinky adekvátní náhradu.

Věčná láska

Další romantický balíček pro zamilované. Kytice bílých růží s nádherným květem. Můžete ji zkombinovat s růžovými či rudými růžemi. Kytice je svázaná ze 17 růži a k balení je přidáno i srdíčko se sedmnácti pralinkami.

Květinářství kvetinyexpres.cz nabízí nejen květiny pro zamilované, ale také svatební vazby, smuteční vazby, narozeninové kytičky, k výročí, svátku či narození dítěte. Jako doplňkový sortiment zde najdete dárkové koše, vína, pralinky, čokolády i květiny pro pány. Z naší nabídky si vybere každý. Čerstvost květin vám garantujeme. Naše služby využijí nejen jednotlivci, ale i firmy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Online květinářství"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*