Nůž ve tvaru kreditní karty

Sháníte netradiční, přitom velice užitečný dárek pro své blízké? Skladný nůž je vhodný do každé peněženky. Svou velikostí i vzhledem připomíná kreditní kartu.

Pouhé tři pohyby stačí k jeho rychlému rozložení. Během chvilky se promění ve velice ostrý nůž, který příjde kdykoliv vhod.

Svým kvalitním zpracováním a moderním designem se hodí jako skvělý dárek. Skladný nůž můžete nosit v kabelce i peněžence, jeho čepel je zajištěná pojistkou, díky tomu vám nehrozí nebezpečí úrazu či poškození peněženky.

Nůž ve tvaru kreditní karty vám perfektně poslouží při každé příležitostí. Úžasný pomocník na cesty, kempování, i k běžnému užívání, jeho velmi ostrá, nerezová čepel je vždy připravena vám pomoci v jakékoliv situaci.

Technické parametry skládacího nože:

Rozměry: 86 x 54 x 2 mm

Rozměry v rozloženém stavu: 146 x 38 mm

Délka čepele: 65 mm

Materiál: kvalitní nerezová ocel + polypropylen

Hmotnost: 13 g

Barva: černá

Nůž je v eshopu www.nuzvetvarukreditky.cz skladem, odeslání je zajištěno již do 12 hodin od přijetí platby či objednávky.

Obyčejné poštovné je u nás zdarma, balíček je zasílán doporučeně za zvýhodněnou cenu.

V eshopu se můžete těšit na megaakce, kdy koupíte nože opravdu výhodně.

Stylová kreditní karta, mějte ji vždy při sobě!

Pevné polypropylenové tělo nože zaručuje jeho delší životnost. Tři jednoduché pohyby stačí a rázem máte funkčního pomocníka, tři snadné pohyby, a z nože máte znovu lehkou kreditní kartu s pojistkou, kterou jednoduše zasunete mezi své doklady.

Ideální dárek pro muže i ženu. Zavděčíte se všem, tento nůž je připraven vždy, oceníte jej při rybaření, při sběru hub, dokonce i při kempování.

Už nikdy více netahejte s sebou zbytečně těžké a velké nože, přibalte si jednoduchý a revoluční skladný nůž, který hravě zastane funkci klasických nožů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Nůž ve tvaru kreditní karty"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*