Nádobí

V každé správné kuchyni nesmí chybět pořádné nádobí – hrnce, pánve, kastrůlky, konvice a také jídelní servis, hrníčky, příbory, kvalitní nůž, prkénko. Nádobí nám pomáhá při přípravě jídla. Myslete také na nejrůznější vychytávky jako jsou metličky, misky s cedníkem, škrabky kůry na citrusových plodech, louskáčky, váleček s číselníkem a mnoho dalších. Na stolování vám nabízíme také kořenky, dózičky na ocet a olej a mlýnky na pepř. Pokud rádi pečete, můžete si zakoupit zapékací misky s víkem, formy na dorty i bábovky, plechy, vykrajovátka.

Nádobí a vychytávky

Pokud rádi vaříte, neobejde se nejen bez kvalitního nádobí, ale práci i čas vám ušetří různé vychytávky.

Protože se blíží Velikonoce, můžete využít třeba oboustranná vykrajovátka DELÍCIA – nabízí 8 velikostí. V této jarní sérii 4 vykrajovátek si můžete vykrojit i velikonoční vajíčka. Sada byla odměněna Red Dot Design Award.

Minidoza FreshBox

Vaše domácnost se neobejde bez sady těchto čtvercových dóz na skladování bylinek a potravin. Díky vzduchotěsnému a vodotěsnému víku budou vaše potraviny déle čerstvé a svěží. Hodí se do ledničky, mrazničky, mikrovlnky. Záruka na tyto dózy je 5 let.

Nádobí – tlakové hrnce

Jaké je to vaření bez užitečného kusu nádobí jakým je tlakový hrnec? Můžete si vybrat z pěti řad v různých velikostech.

Tlakový hrnec Magnum – prodává se o objemech od 3,5 do 8,5 litrů. Vyroben je z vysoce kvalitní oceli s masivními úchyty. Je vhodný pro vaření na všech typech sporáků včetně indukčních. Tento tlakový hrnec je vybaven dvěma na sobě nezávislými ventily. Zaručí vám bezpečí při přípravě jídel. Dno je masivní třívrstvé a skvěle udržuje teplo.

Akční nabídka nádobí

Sada hrnců Presto

11 dílů hrnců se slevou 30% vám nabízí Tescoma. Sada nádobí PRESTO je vyrobena z nerezavějící oceli. Má silné sendvičové dno a ergonomické úchyty pro snadnější manipulaci. Nádoby mají také odměřovací stupnici, perfektní poklice s otvorem pro páru ze skla a nerezu. Jsou vhodné pro všechny typy sporáku od plynových po sklokeramický a indukční.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Nádobí"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*