Multifunkční hrnec, váš nový parťák

Multifunkční hrnec

Multifunkční hrnec je přístroj, který zvládne péct, smažit, dusit či grilovat. Vyplatí se zakoupit tohoto pomocníka?

Jak Multifunkční hrnec vybrat

Převážná část hrnců je označována Multi, ale mezi jednotlivými hrnci je značný rozdíl. Některé funkce jim také dělají potíže a proto je dobré ujasnit si, které jídla vaříme nejčastěji. Žádný model nesplní na 100% deklarovanou funkci. Největší potíže dělá hrncům vaření v páře.


Níže představujeme několik hrnců, které uspěly v testech a splňují vaše požadavky nejlépe

Multifunkční hrnec Tefal RK 705138

Má velký a jasný displej se snadným programováním. Není zde možnost regulovat teplotu. Nádoba je keramická a hrnec je vysoce univerzální. Obdržíte receptář plný zajímavých receptů a návod. Tento multifunkční hrnec zvládá vaření v páře na jedničku.

Philips Multicooker HD 3037/70

Vítěz mezi testovanými hrncy. Má příjemný tvar, velmi kompaktní rozměry. Hodí se pro vaření doma i na chalupě. Má dobrý a jednoduchý ovládací systém s displejem. Díky vyváženým vlastnostem dosahuje nejleších výsledků a jako jediný multifunkční hrnec má u pečení možnost přenastavit teplotu. V páře hrnec vaří opravdu skvěle. Pokud jste zastánci zdravé stravy, pořiďte si ho.

Multifunkční hrnec Pomalý hrnec Tefal Mijot´ Cook

Tento přístroj nabízí pomalé vaření, kdy do nádoby uvnitř hrnce naskládáte všechny suroviny a přikryjete víkem, potom nastavíte čas vaření. To trvá 4-12 hodin. Potraviny se vaří při nízké teplotě a zachovají si tak barvu a chuť. Ovládání přístroje je velmi snadné, ale nevýhodou je, že nemůžete po tuto dlouhou dobu vaření nikam odejít.

Multifunkční hrnec Concept 7×7

Je přístroj, který zvládne péct, smažit, grilovat, fritovat a dokonce ho využijete na fondue. Vnitřní část hrnce lze mýt v myčce. Spolu s hrncem dostanete i příslušenství – fritovací koš, mřížku na vaření v páře, děrovanou naběračku a set fondue se šesti barevnými vidličkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Multifunkční hrnec, váš nový parťák"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*