Menopauza

Každý z nás prochází v určitém věku přirozeným vývojem. U žen je jedním z těchto vývojů menopauza. Menopauza nastává u žen mezi čtyřicátým a šedesátým rokem. Jde o fyziologický proces, kdy ženské pohlavní orgány přestávají plnit hlavní funkci a žena ztrácí možnost mít děti. Dochází k ustávání produkce estrogenu. Jejich úbytek zapřičiňuje všechny potíže, které má žena v souvislosti s menopauzou. V boji s menopauzou vám pomůže také rostlinná léčba. Nejčastěji se používá oddenek plostičníku, extrakt ze sójových klíčků a také fermentovaný pyl, propolis a květní pyl. Důležité jsou také nenasycené mastné kyseliny, koenzym Q10, betakaroten, železo, vitamín C a E, oligosacharidy, selen, lecitin a mnoho dalších látek prospěšným lidskému organismu.

Menopauza – příznaky

Akutní příznaky :

Dostavují se velmi individuálně, klidně několik před začátkem samotné menopauzy nebo několik let po tom, co menopauza nastala. Nejčastěji to jsou návaly horka , nadměrné pocení, depresivní nálady, závratě, migrény, bušení srdce, zvracení, zácpa nebo nechuť k sexu.

Subakutní potíže: nejčastěji atrofie pochvy, projeví se po 10-15 let inkontinencí.

Chronické potíže: nemoci srdce a cév, zvýšená hladina cholesterolu, osteoporóza.
prozdravi.cz

Životospráva

I po nástupu menopauzy nezapomínejte navštěvovat svého gynekologa, změňte jídelníček, udržujte se ve fyzické kondici. Můžete také využívat doplňky stravy, jako je např. Gynex

tento bioinformační přípravek má široké spektrum účinků. Ovlivňuje plíce, žaludek, pohlavní orgány, močový měchýř. Obsahuje fytohormony, dokáže tělo dokonale detoxikovat. Je vhodný také pro muže.

Estromenox

Doplněk stravy obsahující koenzym Q10 a fytoestrogeny. Pomáhá ženám když se objeví menopauza nebo její příznaky či postmenopauza. Dále obsahuje kyselinu askorbovou, Kudzu a extrakt zrníček vinné révy a propolis a fermentovaný pyl.

Obchůdek pro vaše zdraví

Výše uvedené přípravky zakoupíte na eshopu prozdravi.cz v kategorii menopauza. Najdete zde široký sortiment přípravků na boj s příznaky menopauzy a akutními potížemi. Objednat si můžete přímo v eshopu, telefonicky i emailem. Zboží vám doručí do druhého dne. S výběrem přípravku vám pomohou odborníci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Menopauza"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*