Lodičky a vysoké podpatky zvýší váš sex appeal

lodičky

Dámské lodičky jsou velmi univerzální obuv, která se hodí téměř pro každou příležitost. Můžete v nich vyrazit na nákupy, do kanceláře i do divadla či na rande.

Lodičky vykouzlí svůdnou siluetu

Muži ženy na vysokých podpatcích milují. Dámské lodičky jsou ztělesněním elegance a dokonalosti. Vysoké podpatky zvýrazní a podtrhnou vaši svůdnou siluetu. Boty na vysokém podpatku zpravidla mají klasický tvar s vyštíhleným a vysokým podpatkem.

Do svého botníku si pořiďte lodičky v mnoha barvách a typech

Díky variabilnímu využití mají lodičky právem své místo v našem botníku stabilně. Každá žena by měla mít hned několik párů. Základem jsou černé střevíčky na středně nízkém podpatku, které jsou velmi univerzální.

Vždy si vybírejte kvalitní obuv, která je precizně zpracována a z kvalitních materiálů. Takto získáte jistotu, že se vám boty hned nerozpadnou. Přednost dejte osvědčeným značkám jako jsou Paul Green, Baťa, Tamaris a řadě dalších. Tento typ dámské obuvi vynikne nejlépe v kombinaci se šaty či sukní, případně s úzkými kalhotami. Chystáte se na důležité pracovní jednání? Pak jistě vsaďte na černou barvu obuvi. Zvýšíte si sebevědomí. Vyplatí se pořídit si je i v barvě béžové, bílé a ve veselých pastelových barvách.

Lodičky jsou také důležitou společenskou obuví, kdy na večírek můžete vyrazit v lodičkách ozdobených flitry v černé, stříbrné či zlaté barvě. Na svatbu si zvolte bílé nebo v barvě šampaňského. Rovněž hrají svou nezastupitelnou roli v tanečních, na plesech. V zimě je můžete vyměnit za kozačky.

Jak správně na vysokých podpatcích chodit?

Vysoké podpatky vám prodlouží nohy, zvýší sebevědomí. Je v nich potřeba také umět chodit. Vybrané boty musí mít správnou výšku i šířku. Zejména boty na vysokém podpatku vám musí padnout jako ulité.

Pokud jste v chození na kramflecích nováčkem, zvolte bytelnější typy, které vám dobře obepnou kotník. Nejlepší je chůzi v podpatcích trénovat doma, ideálně na linoleu, na které boty snadno přilnou. Nedoporučuje koberec, sklo či beton. Nezapomeňte na správné držení těla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Lodičky a vysoké podpatky zvýší váš sex appeal"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*