Levné parfémy

Levné parfémy

Levné parfémy můžete zakoupit na internetu i v kamenných prodejnách. Širokou nabídku levných parfémů pro ženy i muže nabízí parfemy.cz. Při výběru levných parfémů na internetu dávejte pozor. Pokud zakoupíte parfém v kamenné prodejně a víte jak voní, může se stát, že parfém zakoupený na internetu má jiné složení, i když jde o totožnou značku. Na vině je výroba stejného parfému s různými přísadami pro různé trhy.

Levné parfémy

Se slevou nakoupíte parfémy řady C-thru, která vás ohromí nádhernými vůněmi. Můžete si vybrat varianty C-thru black beauty, C- Thru Pure Illusion. Jde o módní vůně, které vyzařují styl a číšíci eleganci.

Chloé – Chloé

Oblíbená parfémovaná voda je k dostání se slevou. Jako dárek obdržíte tělové mléko zdarma.

Vůně Chloé představuje velmi ženskou vůni a vystihne vaši osobnost.

Levné parfémy pro muže

Hugo Boss – Selection – Nabízí překvapující voňavé tóny s charakteristickým kontrastem mezi světlem a stínem. Vůně zvýší vaše sebevědomí, ukazuje vaši stránku úspěšného muže.

Davidoff – Cool Water Man – jedna z nejoblíbenějších pánských vůní, která se vám dostane pod kůži. Citrusově svěží vůně s levandulí, koriandrem, mátou a květy pomerančovníku v hlavě parfému vás zaručeně dostanou a nikdy neomrzí.

parfemy.cz

Jak poznám, že je parfém v pořádku ?

Levné parfémy, které nevystavujete dennímu slunci a vysokým teplotám vám vydrží půl roku a déle. Parfém poznáte že je starý podle změny barvy a kolem uzávěru se objeví pryskyřicový prstenec. Na to, že jsou parfémy prošlé vás upozorní také kyselá nebo alkoholová vůně.

Jak parfém uchovávat ?

Levné parfémy uchovávejte v chladu, suchu a temnu. Nevystavujte je teplotám nad dvacet stupňů. Parfémy nekupujte na tržnicích nebo v neznačkových prodejnách. Mohlo by se jednat o imitace. Pokud se jedná o imitaci parfému, vůně na těle vydrží maximálně hodinu, poté vyprchá. Že se jedná o padělek poznáte podle chyby v názvu, místo originální etikety je na parfému jen lístek s názvem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Levné parfémy"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*