Levné jídelní sety

jídelní sety

Při výběru nábytku do jídelny si musíme uvědomit, že levné jídelní sety budeme využívat několikrát denně, případně také pro hosty. Jídelna by měla splňovat požadavky na prostor a také mít reprezentativní vzhled.

Vybírat si můžete jak drahé, tak levné jídelní sety, které jsou neméně hezké a kvalitní. Vyrábějí se z dřevotřísky i  z kvalitního dubového či břízového masivu. Můžete si vybrat z mnoha typů i odstínů dřeva tak, aby zapadal jídelní set do vašeho interiéru. Berte při výběru v potaz velikost jídelního prostoru. Ne do každé místnosti se vejde stůl pro rozvětvenou rodinu. Minimum na průchod kolem židle je 60 cm. Zvažte proto, zda je vybraný jídelní set ten pravý.  Ve vaší jídelně nesmí chybět stůl a židle, příborník a případně i nastavitelné židle pro malé děti.

Z čeho se vyrábí levné jídelní sety

Lamino – materiál, který je odolný proti odřeninám, s ABS hranami je protinárazový

Sklo a kov – efektní a moderní jídelní sety. Při výběru zvažte bezpečnost svých dětí. Sklo je náročné na úklid.

Masiv – levné jídelní sety pořídíte z dubu, buku, ořechu i smrku. Je potřeba čas od času nábytek přebrousit a nalakovat, případně naolejovat.

Dýha – je nejdražší variantou, dodává vaší domácnosti styl a noblesu. Přírodní dýha vyžaduje ochranné čistící a leštící prostředky a také voskování. Vlivem světla dojde časem ke změně barevného odstínu.

MFD – moderní materiál, který se chová jako dřevo. Fólie jsou v mnoha barevných variantách i designech. Levné jídelní sety se snadno odřou a poškrábou, materiál trpí ve vlhkém prostředí.

Při výběru jídelních setů si rozmyslete ještě před nákupem jak velký a za jakou cenu chcete set pořídit. Také si zvolte barevný odstín, zda chcete také příborník ve stejném odstínu. Jídelní sety lze zakoupit u mnoha prodejců skladem, některé internetové obchody a prodejny s nábytkem je mají pouze na objednávku s dobou dodání několika týdnů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Levné jídelní sety"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*