Levné antiradary

Antiradar

Jestliže uvažujete nad pořízením antiradaru, nezaměřujte se pouze na jeho cenu. Levné antiradary nejsou příliš kvalitní a jsou vhodné pro použití především v Americe. Používají tam daleko větší vysílací výkon měřících radarů oproti evropě. 0,5 5 W. V ČR a SR se používají radary o výkonu 0,2-2 mW. Levné antiradary nejsou tak citlivé a na českých silnicích nám příliš nepomohou.

Levné antiradary

Antiradar Valentine One EURO Remote

Jeden z levných antiradarů. Tento antiradar nemá úplně ideální parametry a na českých silnicích často vyhlásí planý poplach. Po pár vteřinách však signál vyhodnotí jako falešný a přeruší signalizaci radaru.

Tento radar je pevná sada pro zabudování do přístrojové desky automobilu. Tyto levné antiradary mají slabé odrušení mikrovlnného šumu a způsobuje tak velké množství falešných poplachů při jízdě ve městě. Výhodou tohoto antiradaru je snadná obsluha.

Antiradar Stinger DSI

Nabízí kvalitní detekci radarů, GPS funkce s databází úsekových měření v čr, možnost propojení s rušičkou. Nevýhodou je nutnost instalace na pevno, nepřesná GPS databáze a zastaralý displey s nepříjemným zvukovým upozorněním. Montáž tohoto radaru je poměrně složitá. Tento antiradar je velký s displejem bez možnosti snížení jasu.

Proč jsou levné antiradary nespolehlivé ?

Prodejci extrémně levných antiradarů většinou nabízejí mylné informace a zákazníky klamou v tom, jak jsou antiradary přesné, citlivé a spolehlivé. Všechny detektory určené pro české silnice musí mít Ka-narrow režim. Tento široko pásmový Ka režim je pro českou republiku nevhodný. Prodejci tyto antiradary prodávají z důvodů, že zákazníci většinou nemají tyto produkty s čím srovnat a mnohdy se spokojí i s nepoužitelným antiradarem, který je ochrání jen z části.

Při nákupu antiradaru se obraťte na odborníky, kteří mají s prodejem antiradarů zkušenosti. Pokud možno nekupujte antiradary z druhé ruky. Jde o velmi citlivé zařízení a v případě poškození stojí oprava více než nový antiradar. Pokud jej koupíte, vyžádejte si doklad o koupi nebo záruční list.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Levné antiradary"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*