LED žárovky jsou kvalitní i úsporné

LED žárovky

Správně vybraným osvětlením změníte styl svého interiéru. Úsporné LED žárovky umí dodat příjemné a útulné osvětlení a navíc díky nim ušetříte tisíce korun za elektřinu.

LED žárovky jsou velmi oblíbené

LED žárovky by neměly chybět v žádné domácnosti. Při porovnání s klasickou žárovkou ušetříte až 80% nákladů na osvětlení. Oproti klasickým úsporným žárovkám je to až 50%. Máte velký dům? Ušetříte až 6 000 korun ročně, pokud vyměníte žárovky za LED. LED žárovka začne na 100% svítit okamžitě po rozsvícení. Dodávají nám příjemné a měkké světlo, jsou neblikající a vydrží i 18 let při klasické svícení. Nevadí jim časté zhasínání a rozsvěcení. Rovněž je velkým plusem, že nevydávají žádné UV záření, nemohou se tedy přehřát a nejsou lákadlem pro hmyz. Rovněž neobsahují rtuť či jiné těžké kovy a jsou tudíž zdravotně nezávadné.

LED žárovky – investice, která se vyplatí

Oproti jiným typům žárovek mají LED žárovky vyšší pořizovací cenu, což mnoho lidí od jejich nákupu odrazuje. Při nákupu je třeba dbát na svítivost, která bývá označena v lumenech, v přiložené tabulce vidíte, jak vysoká svítivost nahradí vaši klasickou žárovku. Vybírejte LED žárovky nového typu, které mají více než 60 diod a zvládnou nahradit klasické světlo.

Spotřeba Světelný tok
100W 1300 lm
75W 940 lm
60W 720 lm
40W 430 lm
25W 210 lm

LED žárovky vybírejte podle barvy světla: Vyberte si podle vhodné barvy světla tak, aby váš prostor vypadal příjemně. Čím je světlo LED žárovky chladnější, tím jasněji svítí.

Teplá bílá má barevné spektrum 2700-3500 K – je nejbližší světlu z klasické žárovky, vydává příjemně hřejivý žlutý nádech. Hodí se do dětského pokoje či ložnice.

Denní bílá – má ostré bílé světlo a barevné spektrum 4500 – 6500 K. Vydává bílé světlo, při kterém vaše pokožka získá namodralý nádech. Hodí se pro pracovny a knihovny.

Studená bílá – s namodralým chladným světlem a barevným spektrem 6500-9000 K. Hodí se na osvětlení skladu, prostoru před domem. Tyto žárovky mají nejjasnější svítivost.

Dle rozměru

Led žárovky s vyšším výkonem mají větší rozměr než klasická žárovka a proto si před jejich nákupem zjistěte, zda se hodí pro váš lustr.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "LED žárovky jsou kvalitní i úsporné"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*