Kosmetické doplňky stravy

Kosmetické doplňky

Doplňky stravy mají své místo i v péči o pokožku, vlasy, nehty a zuby.

Lámavé nehty

Nehty jsou derivátem kůže, platí pro ně stejné zásady jako v péči o kůži. Nejčastější příčinou, proč se nehty lámou a štěpí je nedostatek hořčíku, křemíku, zinku nebo vitamínu A. Tyto vitamíny doplníte formou doplňků stravy.

Poškozené vlasy

K poškození vlasů dochází vlivem špatné stravy, neustálého stresu. Nedostatek bílkovin způsobuje předčasné šedivění vlasů, zpomalení růstu vlasů a jejich horší kvalitu. Nedostatek železa vitamínů B, fosforu a zinku nebo selenu způsobuje zpomalení růstu vlasů. Pro zlepšení vlasů je potřeba prokrvení pokožky, kvalitní kosmetické doplňky stravy jako jsou panthenol B5, Biotin H, křemík, zinek a aminokyseliny.

Pokožka

O pokožku je potřeba pečovat, aby se nevysušovala, je třeba dodržovat pitný režim. Při pobytu na slunci je důležité ji chránit před spálením.

Kosmetické doplňky stravy pro pokožku jsou vitamín D, Beta karoten. Zinek a vitamín C ochrání kůži před vznikem vrásek. Vitamín E a Selen působí antioxidanty proti volným radikálům.

Kosmetické doplňky stravy – koloidní stříbro

Koloidní stříbro je plně přírodní kosmetika. Používá se jako tonikum na tvář a dekolt. Obsahuje drobné částečky nejčistějšího stříbra. Dokonale čistí pleť a regeneruje ji. Pravidelným používáním dosáhnete hladké a matné pleti. Tonikum je vhodné na všechny typy pleti.

Koloidní stříbro je vhodné na tyto problémy:

  • rozšířené póry a černé tečky
  • nadměrné vylučování kožního mazu
  • podrážděná a červená pokožka
  • projevy vnitřního onemocnění na kůži
  • pocení nohou
  • vznik plísní a ekzémů

Aplikace

Na tampon či vatu naneste malé množství tonika a jemně jím potřete pokožku tváře, krku a dekoltu. Ráno a večer před aplikací krému nebo makeupu.

Nesmíte jej užívat vnitřně a není vhodné pro osoby s alergií na stříbro.

O tom, zda je vhodné užívat kosmetické doplňky stravy se poraďte s odborníkem. Poradí vám, také který preparát zvolit, jaké je vhodné dávkování a jaké jsou účinky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Kosmetické doplňky stravy

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*