Konopná ústní voda

Patříte i vy mezi nešťastníky, které trápí nejrůznější zdravotní obtíže v oblasti dutiny ústní ? Můžete vyzkoušet konopnou ústní vodu Carun. Konopná ústní voda je vyrobena z konopí a obohacena o řepík, přesličku, hřebíček, šalvěj, skořici, mátu a stévii.

Díky těmto rostlinám a jejich účinkům je tato ústní voda protizánětlivá, antibakteriální a zklidňující. Jedná se o vysoce koncentrovanou látku a je potřeba ji naředit vodou. Konopná ústní voda Carun byla vyvíjena v laboratořích několik let.
Konopný shop

Konopná ústní voda léčí

V této ústní vodě je obsažen extrakt z celých rostli konopí setého a bylinek řepíku, přesličky, máty, šalvěje, stévie, hřebíčku a dalších.

Kombinace látek působí a velmi účinně pomáhá proti bolesti zubů, zánětu dásní, krvácení dásní, aftům, parodontóze, snižuje kazivost zubů, působí preventivně. Ústní voda je skvělým pomocníkem proti zápachu z úst. Je možné ji užívat denně a dlouhodobě. Konopná ústní voda je také vhodná, pokud vás čeká operace zubů nebo jste po operaci, urychluje totiž hojení.

Účinné látky

Konopí – je bohaté na cannabinoidy a je protizánětlivé, analgetické a antibakteriální. Účinky konopí jsou důležité při léčbě zánětu dásní, paradontózy, akutních bolestech zubů a hojení aftů.

Řepík lékařský – urychluje hojení sliznice.

Přeslička rolní – působí proti krvácení dásní.

Hřebíček – přírodní anestetikum které si poradí s bolestí zubů a bakteriemi.

Stévie – Snižuje kazivost zubů a tvorbu zánětů dásní. Dodává vodě nasládlou chuť. Neobsahuje fluor.
Konopný shop

Použití

Ústní vodu si nařeďte v poměru 2,5 ml na 10-15 ml vody a důkladně si s ní vyplachujte dutinu ústní. Dětem postačí dávka poloviční. Doporučuje se po aplikaci minimálně 30 minut nejíst a nepít. V případě akutní bolesti zubů nebo jiného problémů naneste vodu přímo na postižené místo. Ústní vodu nepolykejte. Při obtížích ji užívejte podle potřeby, jako prevenci a proti zubnímu plaku stačí vyplachovat ústa ráno a večer. Konopná ústní voda je vhodná také pro těhotné nebo kojící ženy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Konopná ústní voda"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*