Kartell designové kousky

Kartell

Chcete si pořídit nové části nábytku do vašeho bytu? Chcete si pořídit židle s nadčasovým vzhledem?
Kartell.cz nabízí jedinečné designérské kousky, které ozvláštní váš příbytek a vykouzlí jedinečnou atmosféru. Kartell.cz působí na trhu již 15 let a nabízí vám skvělou přehlídku transparentního designu.

Najdete zde nabídku stolků, taburetů, úložných systémů, svítidel, pohovek a dalších bytových doplňků. Dále zde najdete jedinečné designové kabelky a obuv.
Najdete zde výrobky takových návrhářů jako jsou Calro Bartoli, Marcel Wanders. Můžete si zakoupit světlo z dílny Ferruccia Lavianiho, skvělé
designové poličky od Rona Arada či úložné kontejnery od Anny Castelli Ferrieri. Kartell neustále vyvíjí nové výrobky a inovuje stávající nápady, přichází s novými řešeními a množstvím nápadů. Nábytkem z Kartell.cz ozvláštníte nejen svůj byt, ale také kancelář či firmu.

 

Objednávka na Kartell.cz

Pokud si zboží objednáte, v rámci ČR je doprava zdarma. Eshop akceptuje platební karty a garantuje vám výměnu zboží či vrácení peněz do 14 dní od vašeho nákupu. K dispozici jsou i dárkové poukazy, můžete tak potěšit svou přítelkyni či maminku jedinečným
bytovým doplňkem.

 

Kartell – multifunkční výrobky

Kartell nabízí jedinečné výrobky a oslovuje klienty po celém světě. Výrobky Kartellu se vyznačují svou dlouhou trvanlivostí, praktičností. Výrobky jsou multifunkční a velmi žádané. Výrobky Kartell poznáte na první pohled kdekoliv díky jejich emočním rysům. Kartell je zárukou krásy a kvality.
Kartell vytvořil jedinečný kreativní tým, který vkládá do svých realizovaných projektů své zkušenosti a schopnosti splnit požadavky firmy.
Kartell nabízí výrobky s hladkou povrchovou úpravou, z průhledných i ohebných materiálů, odolné každému počasí, lehké a strukturované. Kartell získal za dobu svého působení na trhu mnoho prestižních ocenění, mezi nimi například i devět cen Zlatý Kompas.

 

Designová plastová kabelka

Kartell vám nabízí ve spolupráci s módní značkou normaluisa jedinečnou plastovou kabelku s názvem Grace K. Kabelka vzdává čest kráse a eleganci módní ikony Grace Kelly.
Kabelka je vyrobená z termoplastického thermo polymeru a kovu. Vybrat si můžete z několika barev.
Dokonalý outfit si můžete doplnit také stylovými sandálkami So K, které ladí k barevné kolekci kabelky Grace K.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Kartell designové kousky"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*