Kadeřnické elektro

Kadeřnické elektro

Každá správná kadeřnice se neobejde bez elektroniky, která jí pomůže s úpravou vašich vlasů. Díky kadeřnické elektronice budou vaše vlasy vypadat skvěle. Kadeřnické elektro si můžete pořídit i domů v profi i obyčejné verzi. Do elektra by jste měli investovat a volit opravdu kvalitní výrobky s dlouhou životností.

Kadeřnické elektro

A bez čeho se tedy kadeřnice neobejde? V první řadě je to fén na vlasy a difuzér.

Ceriotti Line Up systém HPS

vyzkoušejte tento moderní, super lehký fén pro profesionály. Nabízí jedinečný kompaktní design s možností nastavení rychlosti a teploty foukaného vzduchu.

Kulma na vlasy je také dalším nepostradatelným pomocníkem. Jak jinak vytvořit perfektní vlny? Kulmy můžou mít různý tvar a velikost. Oblíbené jsou také kónické kulmy a žehličky na vlasy

Titan. 13-25 mm Turmalín

Konická kulma na vlasy pro nádherné a volné kadeře. Špička válečku se nenahřívá. Můžete postupně regulovat 25 stupňů teploty. K dispozici je také ochranná podložka a chránič prstů pro usnadnění práce.

Žehličky na vlasy – můžete volit na suché i mokré vlasy, v kombinaci s kulmou na vlasy, s různými nástavci na narovnání či naopak zvlnění vlasů.

Fluo mini Nano Titanium

Perfektní žehlička na vlasy v mnoha barevných variantách, slouží k vytváření vln i k dokonalému vyžehlení vlasů. Maximální nastavitelná teplota je 210 stupňů. Žehlička pracuje s napětím 110-220 V, můžete ji tak využít kdekoliv.

Stříhací strojky – využijete zejména pro úpravu vlasů mužů. Strojkem můžete na hlavě vytvářet nejrůznější ornamenty či pouze vlas zastřihávat.

Kiepe Professional Hair Trimmer Stilo 5900

S tímto strojkem je snadná manipulace, slouží pro přesné zastřihnutí vlasů a konturování střihů. Nože jsou vyrobeny z vysokojakostní oceli.

Všechny tyto výrobky zakoupíte na profivlasy.cz. Profesionální eshop s širokou nabídkou zboží. Zboží vám doručí do druhého dne.

Další vybavení

Mezi další kadeřnické elektro patří sušící helmy, klimazony, indukční a elektrické natáčky, horkovzdušné kartáče – rotační a vysoušecí, kulmofeny, krepovací kleště, napařovače případně ozónová ionizační sauna.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Kadeřnické elektro"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*