Kabelky

Víte jak si vybrat správně kabelku?

Při výběru kabelky neberte v potaz jen módní trendy, ale také to, jakou máte postavu. Kabelka by měla vaši osobnost skvěle doplňovat.Pokud jste vysoká a štíhlá, zvolte kabelky ve tvaru oválu nebo čtverce.Ženy menších a plnějších tvarů by měly volit kabelky ve tvaru láhve.Malé batůžky se hodí pro všechny typy žen.

Větší kabelky nemají překrývat oblast boků. Vždy si nastavte délku popruhu tak, aby kabelka končila v oblasti pasu.

Kabelky podle barev

V obchodech najdete širokou škálu kabelek, nejrůznějších tvarů, barev a materiálů. Velmi praktické jsou kabelky jednobarevné, bez vzorů v odstínech oranžové, modré, žluté, zelené. Lépe je tak zkombinujete s oblečením. Kabelka s barevným vzorem se hodí k jednobarevnému oblečení. Barva kabelky by měla ladit s barvou bot nebo oblečení.

 

Výběr podle materiálu

Nejoblíbenější jsou kožené kabelky. Hodí se ke všem typům oblečení. Oblíbené jsou také kabelky látkové a plátěné. Kabelky naleznete v obchodech i háčkované, plastové, z korálků, ze slámy i jiných materiálů.

Výběr podle příležitosti

Při nákupu kabelky si také ujasněte, pro jakou příležitost ji potřebujete. Jiná kabelka se hodí pro běžné nošení do práce a jiná na společenskou akci. Praktická je kabelka přes rameno crossbody. Kabelku do společnosti vybírejte podle šatů. Nejlepší volbou je kabelka do ruky – psaníčko. Pokud není k dostání barva v jaké máte šaty, volte klasickou černou barvu.

Další věcí, kterou je dobré při nákupu zhodnotit, je její organizace, jak poskládáte vše potřebné tak, aby jste měla ihned po ruce peněženku, klíče nebo mobil. Ideální je, pokud má kabelka tak šest kapes. Dají se pořídit také organizéry do kabelky. Přenosný vnitřek kdykoliv snadno přemístíte do jiné kabelky dle potřeby.

Snem každé ženy je kabelka Birkin. Je krásná, jednoduchá a velmi praktická. Vyrábí se však na zakázku a čekací lhůta je 1- 2 roky. Vyrábí ji ručně jeden řemeslník. Poté vám ji hotovou prodavač předvede v bílých rukavičkách. Na tento skvost se přeci nesahá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Kabelky"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*