Kabelky – vyberte si z celé řady nadčasových modelů

Kabelky

Sháníte novou kabelku? Pořizujte si takové kabelky, které snadno sladíte s oblečením ve vašem šatníku, vydrží dlouho jako nové a nikdy nevyjdou z módy. Jestliže existují doplňky, které stoprocentně využijete kdykoliv a nikdy tak nebudete utracených peněz litovat, pak jsou to vždy nadčasová kabelka. Jak takové tašky vypadají? Mají univerzální tóny od červené přes hnědou, béžovou, černou, bílou tak, aby jste ji vždy sladili se svým outfitem.

Kvantita & kvalita

Pátráte po vhodné velikosti kabelky? Především využijete jeden menší model, který si můžete vzít na rande, večírek, procházku a pak ještě druhý, mnohem prostornější kabelku, která je ideální pro každodenní nošení do práce. Barvu volte v univerzálních odstínech, které jsme popsali výše.

Chcete mít doma co nejmenší počet kabelek? Zpráva, že si bohatě vystačíte se dvěma většími a dvěma menšími kabelkami by vás mohla uklidnit. Na kabelce rozhodně nešetřete.

Které kabelky ano a které nikoli?

Nemáte přebytečných pár tisícovek na drahou značkovou kabelku? Navštivte vintage obchůdky, kde najdete pěkné kabelky za nízké ceny. Je to rozhodně lepší než si pořídit imitaci značkové kabelky, zvláště když se padělek pozná na první pohled. Vyvarujte se kabelek, které mají výrazný nápis drahé značky.

Do práce i na rande jistě vynosíte šmrncovní kabelku, která má kratší úchyt, který vám padne přesně do dlaně. Hezky vypadají i kabelka asymetrických tvarů. Chystáte se do divadla či na večeři? S sebou si vezměte malou černou kabelku. Malé kabelky se stříbrným řetízkem budou populární navždy. Hodí se třeba do kina. Při výběru kabelky záleží také na vašem typu postavy. Se správnou kabelkou vynikne vaše osobnost. Pro ženy plnějších tvarů není vhodná maličká kabelka a naopak. Co se týče materiálů, stálicemi jsou kabelky kožené.

Co o vás řekne styl, jakým kabelky nosíte

Objemná kabelka – tašky velké, objemné a sportovní jsou typické především pro mladé ženy a dívky. Jsou typickým znakem ženy, které rády nosí knihy, složky a potřebují mít tašku s dostatečným prostorem.

Kožená kabelka, se střapci, velkou sponou – je typická pro nespoutané ženy. Jsou to ženy rychlé, které se umí rozhodnout v každé situaci.

Kabelka nošená v podpaží – je typická pro sofistikované a vzdělané ženy jako jsou manažerky nebo ženy pracující na vyšších pozicích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Kabelky – vyberte si z celé řady nadčasových modelů"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*