Jakou vybrat kameru do auta

Jakou vybrat kameru do auta

V případě problémů na silnici či na parkovišti vám může kamera do auta velmi pomoci. Jakou vybrat kameru do auta?

Jakou vybrat kameru do auta?

1080P HD DVR kamera do auta s G-sensorem a nočním viděním

1080P HD DVR kamera do auta s G-sensorem a nočním viděním za 751 kč

Kamery do auta vám nabídnou spoustu výhod, například jednodušší řešení přestupků i nehod nebo záznam z projížďky krajinou. Většina kamer zaznamenává obraz do souborů, které si pak můžete jednoduše stáhnout a uložit. Poté, co je kapacita paměti plná, začne odmazávat nejstarší záznamy. Je však potřeba pozor dávat v zahraničí. Například v Rakousku a Portugalsku jsou záznamová zařízení striktně zakázána. U nás nesmí být umístěna v zorném poli řidiče.

Na trhu najdete celou řadu produktů a značek. Cenově se pohybují od 1000 Kč výše. U kamery do auta je důležitá kvalita záznamu. Vhodné jsou i funkce jako záznam GPS, senzor pohybu, apod. Jakou vybrat kameru do auta pak především záleží na vašich požadavcích.

Kamera do auta je ideální pomocník

Jakou vybrat kameru do auta? Někdo může namítat, že je kamera do auta zbytečný luxus, který je naprosto k ničemu. Vše se však změní v okamžitku dopravní nehody, případně v jiné situaci, kdy musí řidič prokázat svou nevinu, případně ve chvíli, kdy se snažíte zdokumentovat nastálou situaci.

Při výběru se zaměřte na parametry kamery jako je počet kamer, rozlišení, paměť, rychlost záznamu, pozorovací úhel, další funkce, příslušenství a samozřejmě cena kamery. Kamery pořídíte s cenou až do několika desítek tisíc, proto jsou důležité parametry. Někdy má levná kamera mnohem lepší parametry, než ta drahá. Na trhu najdete velmi kvalitní i naopak nekvalitní modely. Kvalita videa je tedy nejdůležitějším parametrem, který by vás měl zajímat. Na špatném záznamu můžete přehlédnout důležité situace. Vhodná je kamera, která zvládne natáčet i ve zhoršených světelných podmínkách. Potěší také podpora paměťové karty a velká kapacita baterie.

Autokamera na wikipedii


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Jakou vybrat kameru do auta"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*