Jak vybrat kameru do auta

Jak vybrat kameru do auta

Při nákupu řeší spousta zákazníků otázku, jak vybrat kameru do auta. Kamera do auta vám pomůže v situacích střetu se dveří, poškození vozu neznámým pachatelem, apod. Přinášíme vám návod, jak kameru do auta vybrat.

Jak vybrat kameru do auta?

Kamery mají funkci černé skříňky a často se tak i pojmenovávají. Tyto přístroje jsou v posledních letech velmi oblíbené. Právě kamery do auta rozhodují o důležitých věcech jako jsou důkazy o vaší nevinně při nehodě, vyplacení pojistného plnění, apod.

Jak vybrat kameru do auta? Při výběru postupujte pečlivě. Při nákupu by neměla rozhodovat jako první cena, ale tyto parametry:

  • rozlišení (HD, FULLHD)
  • úhel záběru

    1080P Full HD DVR G30 kamera do auta s nočním viděním

    1080P Full HD DVR G30 kamera do auta s nočním viděním jen za 605 kč

  • kapacita paměti
  • frekvence vnímání
  • výdrž baterie
  • další funkce

Kvalita kamery do auta se odráží na její ceně. Kamery s podporou SD karty zakoupíte od 800 Kč. Přístroje s micro SDXC bývají dražší. Vnitřní paměť mnoha kamer je 16 a 64 GB. Některé kamery disponují funkcí zamčení videa. Jsou uchovávány důležité zaběry pro pozdější využití. Neméně důležitou je výdrž baterie. Na trhu najdete modely s výdrží 1-2 hodiny, ale také 24 hodin bez nabíjení.

Proč si vybrat kameru do auta?

Především proto, že kamera do auta je ideální a výhodná investice. Na silnici se denně můžete setkat s řadou problémů jako jsou nedbalí řidiči i chodci. Kamera může v případě potíží mnohdy ulehčit život a ušetřit peníze, proto je otázka, jak vybrat kameru do auta, velmi podstatná. U kamery můžete využít celou řadu různých funkcí jako je G-senzor, noční vidění, automatický start, detekce pohybu či parkovacího asistenta, LDWS.

Vyplatí se vybírat kamery, které mají G-senzor, což je dnes již standard a také kamery s automatickým startem, upozorněním při vyjetí z jízdního pruhu.Investice do kamery do auta není nijak vysoká, navíc se vám může velmi vyplatit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Jak vybrat kameru do auta"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*