Intim gel

Erectan přichází na trh s novinkou Exclusive intim gel, který je určen pro podporu erekce a dokonalou stimulaci. Tento intim gel patří mezi nejlepší lubrikační gely na vodní bázi na trhu. Díky obsahu stimulačních látek dochází k prokrvení pohlavních orgánů.

Proč intim gel

Exclusive intim gel má skvělé vlastnosti. Složení lubrikantu je vylepšeno o Aminokyselinu L-Arginin a kyselinu hyaluronovou. Jejich kombinace spolu s dalšími podpůrnými látkami vytváří tento gel jako nejlepší na trhu. Po aplikaci intim gelu ucítíte příjemný a hřejivý pocit jako reakce na vstřebávání obsažených látek. Lubrikační gel je skvělý pomocník, který zpříjemní a ozvláštní sex. Slouží ke zvlhčování. Lubrikační gel můžete nanášet nejen na pohlavní orgány, ale třeba na bradavky. Intim gel na bázi vody je nejrozšířenější a má nejuniverzálnější způsoby použití. Nezatíží lidský organismus a nezpůsobuje alergie. Díky rozpustnosti ve vodě se snadno smývají a perou z oblečení či ložního prádla. Nevýhodou je rychlé zasychání. Po otevření gelu je jeho spotřební lhůta 3-6 měsíců. Nezapomeňte, že lubrikační gel nemá antikoncepční účinky a proto je i při styku s lubrikačním gelem potřeba používat antikoncepci.

Erectan Exclusive intim gel - doprava zdarma

Atraktivní dárek

Gel je plněn do stříbrného flakonku, který se vytlačuje pístem bez vzduchu, díky tomuto obalu se do něj nedostane vzduch a gel proto může mít pouze malé množství chemického konzervantu. Samotný intim gel má příjemnou vůni. Pohodlné a hygienické používání zajistí dávkovací pumpička. Flakon je balen do luxusní krabičky.

Kde ho koupit

Intim gel zakoupíte v eshopu erectan.cz. Další produkty ke koupi na podporu erekce zde seženete Erectan 400 mg a Erectan intim gel a Erectan Manlong. Objednávky jsou expedovány do 24 hodin. Balíček příjde v diskrétním balení prostřednictvím české pošty. Kompletní řadu přípravků Erectan zakoupíte i v partnerských lékárnách Alphega. V ostatních lékárnách zboží zakoupíte na objednávku do dvou dnů od vaší návštěvy lékárny. Všechny přípravky jsou k dostání bez lékařského předpisu. Zboží zakoupíte na eshopu za opravdu nízké ceny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Intim gel"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*