Hosting od Wedos

domény

Pokud hledáte kvalitní hosting, za rozumnou cenu, můžete využít nabídku hostingu od Wedosu.
Díky neomezenému hostingu můžete vytvářet i složité webové stránky, databáze, seznamy či prostě jen psát blogy.

Hosting od Wedos vám nabízí neomezený prostor a neomezené možnosti pro jeho využití. Wedos svým zákazníkům garantuje nejnižší ceny na trhu. Cena za hosting No limit je 30 kč na měsíc včetně DPH. Na neomezeném hostingu Wedos můžete mít neomezený počet domén a aliasů, navíc můžete získat další výhody, jako třeba dárek k objednávce zdarma. Wedos vám nabízí garanci vrácení peněz po dobu 180 dní.

Technické parametry – hosting

Wedos nabízí nonstop technickou podporu pro své zákazníky, neomezený počet databází, neomezený počet subdomén, FTP účtů, týdenní zálohování stránek, web můžete mít bez jakýchkoliv reklam nebo si na něj umístit své vlastní reklamy.

Hosting od Wedosu dále podporuje přesměrování pošty, doménový koš, zabezpečenou komunikaci, chybové hlášky stránek, neomezený počet e-mailových schránek a hlavně neomezený diskový prostor pro váš web.

Wedos vám navíc nabízí za přechod od konkurence až dva roky hostingu zdarma.

Další služby

Kromě hostingu ještě Wedos nabízí registraci a prodlužování domén, virtuální servery VPS a VPS SSD a multihosting. Multihosting můžete mít ve více variantách. Jednou z nich je multiweb – kdy v rámci jednoho hostingu máte neomezený počet domén s vlastním obsahem. Přesměrování webů a emailů zaregistrovaných u Wedosu je rovněž zdarma.

Pro provoz náročnějších webů doporučujeme využít služby NoLimit Extra, kdy za příplatek získáte vyšší procesorový výkon a lepší paměť pro běh PHP skriptů. NoLimit Extra stojí 100 kč měsíčně včetně DPH.

 

Přivýdělek

Nejenže je hosting od Wedosu kvalitní a levný, ale navíc si díky affiliate programu můžete přivydělat. V závislosti na vybraném produktu můžete získat až 50% z ceny hostingu. Doporučit jej můžete pomocí nejrůznějších bannerů, emailem či propagací na sociálních sítích. Další provize můžete získat za přivedení dalších zákazníků. Registrovat se můžete na stránkách Wedosu, kde po přihlášení do uživatelského účtu naleznete všechny potřebné informace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Bitcoin - Rychlá půjčka

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*