Fitness náramky s gps

Fitness náramky s gps

Hledáte vhodný dárek pro svou kamarádku, přítele nebo své blízké? Přemýšlíte o nákupu fitness náramku? Fitness náramky s gps monitorují naše denní aktivity a motivují nás k pohybu, hubnutí i zdravějšímu životnímu stylu.

Proč fitness náramky s gps

Na rozdíl od nejrůznějších diet tyto fitness náramky s gps skutečně fungují. Počítají, kolik za den ujdete kroků. Chůze patří mezi nejzdravější pohyb. S náramkem rádi místo tramvají dojdete do práce pěšky. Každý den začnětě s chůzí 7000 kroků a postupujte dále. Jednoduše si tak vybudujete základní kondici.

Podle čeho vybírat fitness náramky s gps?

Přesnost důležitá není – základním údajem, který fitness náramky měří, je počet kroků, které za den ujdete, jakou zdoláte vzdálenost a také kolik spálíte kalorií. Je pak otázkou, zda jsou tyto údaje přesné. Ve skutečnosti však přesnost není důležitá. Stačí, že jste si našli přes den čas na pohyb.

Velikost displeje – Displej zobrazuje čísla nebo jen diody. Je potřeba zvolit takový, na kterém potřebné údaje hravě přečtete. Hravě s ním nahradíte i běžné hodinky, pokud je displej dostatečně velký a čitelný.

Funkce – fitness náramky s gps mají základní nebo rozšířené funkce. Základní funkce jsou kroky, kalorie, vzdálenost. K rozšířeným funkcím patří GPS, měření délky a kvality spánku, měření srdečního tepu, počet nastoupaných pater, budík. Ve spojení s chytrým telefonem umí zobrazit i příchozí hovory a sms. S množstvím funkcí roste i cena.

Odolnost – Ftinesss náramky musí být odolné vůči nárazu i vodě. Při výběru se podívejte, zda vybraný náramek vydrží běžné koupání a plavání.

Kdo bude náramek používat? Chcete-li vybrat fitness náramky jako dárek, myslete na to, že musí dotyčnému vyhovovat. Fitness náramek by měl mít správnou barvu, neměl by vyžadovat časté dobíjení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Fitness náramky s gps"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*