Erotické prádlo pro každou ženu

Každá žena chce být krásná a svou krásu často podtrhne luxusním erotickým prádlem. Žena v něm vypadá velmi přitažlivě a žádný muž jí neodolá. Stejně jako klasické spodní prádlo, i erotické prádlo musí ženě dokonale padnout.

Tip pro muže

Erotické prádlo je bezesporu příjemným dárkem, který ženu jistě potěší. Žena ocení, že jste si dal tu práci a vybral pro ní prádlo a naznačil jí, co se vám na ní líbí. Překvapte svou drahou polovičku luxusní krajkovou soupravou s podvazky, svůdným korzetem či průhlednou noční košilkou.

Tip pro ženu

Překvapte svou drahou polovičku v erotickém prádle. Budete sama překvapená jak partner reaguje. Okořeníte své postelové hrátky. Erotické prádlo musí dobře sedět. Důležitý je správný výběr podprsenky. Při jejím výběru dbejte na to, aby jste měla dostatečně úzký obvod podprsenky a padnoucí košíčky. Prsa nesmí z podprsenky přetékat ani v předklonu. Chcete-li odhalit více svůj dekolt třeba na večírku, pak zvolte podprsenku s více vykrojenými košíčky a spojenými kosticemi. Hodí se pod šaty s velkým dekoltem.

Kalhotky pak lze většinou kombinovat krajkové s nohavičkou, klasické, tanga či string. Vybírat můžete nejen klasické bílé, černé a červené. Zkuste odstíny jako je korálová, odstíny modré a fialové. Vybrat si můžete i luxusní župan, pod který si obléknete odvážnější podprsenku a miniaturní tanga.

Vyzkoušet můžete i nejrůznější doplňky, klidně přidejte průsvitné bolerko či sukýnku z tylu. Sexy vypadá také prádlo s aplikacemi, kombinovanou krajkou, z kůže nebo se zajímavými symboly. Svůdná budete také, když si pod prádlo aplikujete falešné tetování nebo si přímo na tělo nalepíte třpytivé kamínky. Nezapomínejte na punčochy, podvazky a nebo rukavice. Sexy prádlo se skvěle předvádí v lodičkách na vysokých podpatcích. Nebojte se nechat si poradit od muže. Ti zpravidla ví, co se jim na jejich ženě líbí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Erotické prádlo pro každou ženu"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*