Doplňky stravy

Doplňky stravy je potřeba užívat, pokud vašemu tělu chybí látka potřebná pro správnou funkci některé z části těla. Doplňky dodají tělu potřebné vitamíny a minerály. Zjistit, zda tělu chybí nějaké vitamíny můžete z rozboru krve u lékaře nebo podle varovných příznaků. Můžete si je najít na internetu nebo v lékařských encyklopediích.

Jaké doplňky stravy vybrat ?

Nezapomínejte, že doplňky mají stravu pouze doplnit, ne ji nahrazovat. Pravidelným užíváním vhodně zvoleného doplňku můžete předejít mnoha zdravotním problémům.

prozdravi.cz

Nenechte se nalákat levnými výrobky.

Nechte si poradit od odborníků a výběru doplňků stravy věnujte trochu času. Porovnejte si množství účinných látek v tabletě, jejich vstřebatelnost, apod.

Dávejte před tabletami přednost kapslím.

Kapsle obsahují speciální látky, které přípravek dopraví, kam je potřeba. Vyjímkou je vitamín B12, který by zničily žaludeční kyseliny, kdyby nebyla tableta potažena a rostlinné výtažky slisované do tablety jako třeba chlorella.

Nekupujte přípravky, které obsahují všechny potřebné vitamíny a minerály.

Pokud přípravek obsahuje více než 20 látek, nemá žádné zvláštní účinky.

Nemusíte užívat desítky tablet, můžete zvolit i komplexní program.

Komplexní preventivní program by měl ochraňovat imunitní systém, krevní oběh i zdravou střevní mikroflóru. S těmito pak souvisí i další orgány. Cholesterol, ledviny, cévy,..
prozdravi.cz

Pro koho jsou vhodné

Doplňky stravy posilují obranyschopnost organismu vyčerpaného stresem nebo fyzickou námahou.

Pro těhotné – důležitý je vyvážený příjem látek, zejména jódu. Doplňky stravy pomáhají k zdravému vývoji plodu, především kyselina listová.

Pro děti – vyvážený příjem vitamínů a minerálů potřebují pro posílení imunitního systému

Doplňky stravy jsou bezpečné, vždy však konzultujte jejich použití s odborníkem.

Detoxikace organismu

Je proces očisty těla, při kterém se tělo zbaví škodlivých látek. Správná detoxikace přinese úlevu a zdraví pocit tělu. Díky detoxikaci dojde k pročištění krve, jater, ledvin. Ideální je pro detoxikaci jaro. Během detoxikace je vhodné dodržovat speciální jídelníček a pít hodně vody. Díky detoxikaci se vám vrátí ztracená energie a dobrá nálada.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Doplňky stravy"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*