Dekorativní kosmetika

Dekorativní kosmetika

Dekorativní kosmetiku vybíráme podle typu pleti, způsobu použití a složení jednotlivých přípravků. Důležité je také to, k jaké příležitosti kosmetiku potřebujeme. Jiná dekorativní kosmetika je vhodná pro suchou a citlivou pleť, jiná pro smíšenou a jiná pro mastnou. Pro denní líčení volte jemné tóny, pro noční volte barvy výraznější, ideálně podle typu vaší pleti. Líčení podtrhne vaši krásu, zvedne vám sebevědomí a skryje nedostatky pleti.

Dekorativní kosmetika

Na oči používáme oční stíny, tužky, linky, tekuté či matné v nejrůznějších barvách. Také řasenky či umělé řasy.

Na tváře používáme růž.

Jako podklad používáme různé podkladové báze a krémy, make-up nebo bb a cc krémy a pudr. Nehty si zdobíme laky či kamínky nebo obtisky a tetováním na nehty. Nezapomínejte na kvalitní pleťovou vodu či mléko, odličovače očí i pleti a vhodné krémy.

Dekorativní kosmetika – použití

Pleť

Pro dokonalý makeup je důležité řádné očištění pleti, make-up vybíráme maximálně o odstín tmavší, než je naše pleť. Make-up Cover od Dermacol naši pleť rozjasní a sjednotí. Tento make -up skvěle skryje nedostatky pleti a kruhy pod očima. Je odolný i mořské vodě. Nanést ho stačí pouze malé množství.

Oči

Pro větší objem vašich řas můžete použít řasenku 2000 Calorie (Dramatic Volume) od Max Factor. Dekorativní kosmetika od Max Factor je velmi kvalitní a oblíbená. V USA ji používají maskéři filmových hvězd.

Řasenku nanášíme pomocí aplikátoru. Pokud nechceme, aby se nám otiskla pod okem, pod řasy vložíme kousek kapesníku nebo ubrousku.

Rty

Pro krásné rty zvolte dlouhotrvající pečující rtěnku Lasting Finish od Rimmel. Vyberte si svůj oblíbený odstín rtěnky, která vám vydrží na rtech až osm hodin. Kontury rtů můžete zvýraznit konturovací tužkou v barvě rtěnky.

Dekorativní kosmetika je vhodná pro všechny typy pleti a pro nejrůznější příležitosti. Pokud si s líčením nevíte rady, poradí vám zkušená vizážistka nebo kosmetička, které vás nejen nalíčí, ale ukáží vám různé triky a určí přesný typ vaší pleti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Dekorativní kosmetika"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*