Darujte originální dárkyRádi obdarováváte své blízké a dáváte jim originální dárky? Pak si jistě vyberete z nabídky eshopu adrop. Můžete své kamarády či rodinu potěšit zážitkem, kdy mu můžete darovat seskok z letadla, let v balónu, bungee jumping, kryoterapii, ale i tandemový paragliding, flyboarding nebo se může nechat katapultovat. Pro muže lze využít rychlou jízdu autem, let větroněm nebo pilotování virníku. Ženy potěší kryoterapie nebo čokoládová masáž.

Kdy darovat originální dárky

Originální dárky v nabídce můžete využít jako netradiční i vtipné obdarování muže, ale i novomanželů. V nabídce si vyberete rovněž dárky k Valentýnu, Vánocům, narozeninám nebo k výročí. Pokud nevíte, čím udělat radost, využít můžete i dárkový certifikát. Je univerzální a lze ho použít na všechny nabízené zážitky. Co takhle věnovat kurz floristiky nebo degustaci rumů?

Blíží se Vánoce, buďte originální

I na Vánoce můžete předčit všechna očekávání a darovat originální dárky. Muži milují silná auta, věnujte jim zážitek v podobě řízení Hummeru nebo mu dopřejte možnost stát se na chvíli pilotem větroně nebo virníku. Ženám darujte originální medovou masáž, návštěvu pivních lázní nebo lekce sebeobrany.

Jak si objednat?

Návštěvou webu adrop si vyberete zážitek, který chcete objednat. Po vytvoření objednávky obdržíte balíček podle způsobu zvolené dopravy. Originální dárek má otevřenou platnost 12 měsíců a vy si můžete kdykoliv rezervovat termín, který vám nejvíce vyhovuje. Do rezervace termínů pak stačí zadat jméno na které byl poukaz vystaven, kód certifikátu a také vámi zvolený termín. Poté se s vámi spojí pracovník společnosti a dohodne s vámi podrobnosti.

Nevyhovuje obdarovanému vámi vybraný dárek? Pak můžete poukaz bez problémů vyměnit za jiný. Stačí při objednávce doplnit kód současného poukazu a dokončit objednávku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Darujte originální dárky"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*