Dárek k nákupu

Dárek

Dárek k nákupu je velmi oblíbeným lákadlem na zákazníky. Obvykle je podmíněn nákupem určitého druhu zboží nebo za určitou cenu, jako např. Za nákup nad 500 kč dárek k nákupu. V rámci boje o zákazníky se prodejci s nabídkou dárků za nákupy předhánějí. Dárek k nákupu má zákazníka přimět v obchodě zůstat a nakoupit. Z valné většiny se to podaří. Kdo by také odolal automatu na kávu a k němu balení kávy zdarma?

Dárek k nákupu

Jako dárek k nákupu šperků můžete získat většinou speciální hadříky na čištění šperků, originální krabičku, šperkovnici nebo šperk navíc. K parfémům třeba druhý parfém zdarma. Pokud kupujete elektroniku, ujistěte se, že obdržený dárek není vadný. Nemůžete ho reklamovat. Dárek k nákupu po vás prodejce nesmí požadovat zpět, když si chcete vyreklamovat vadné zboží koupené za plnou cenu. V praxi to tak ale nefunguje, pokud jdete reklamovat kávovar, prodejce po vás bude chtít vrátit i dárek nebo vám jej strhne z vracené částky za zboží. Na to však nemá absolutně právo. Problém není pokud měníte kus zboží za jiný.

Pokud se jako prodejce rozhodnete své zákazníky obdarovat dárkem k nákupu, je to jen vaše dobrá vůle. Zákazníka však na tento dárek upozorněte a připravte se na to, že některý zákazník váš dárek odmítne. Podle průzkumů pokud dáte dárek k nákupu, lidé nakoupí jednorázově. Málokdy se k vám do obchodu vrátí. Ideální je tyto dárky k nákupu kombinovat s jinými výhodnými akcemi nebo slevami.

Jak vybrat dárek

Pokud chcete někoho potěšit dárkem, k nákupu volte certifikát na nákup zboží. Většinou si můžete vybrat v jaké hodnotě certifikát bude. Za certifikát si obdarovaný může pořídit nejen zboží, ale také nejrůznější služby jako masáže, pobyt v lázních, kosmetické nebo manikérní služby. Jednodušší je vybírat certifikáty pro ženy než pro muže. Dárkové certifikáty mají většinou omezenou dobu platnosti na 6 měsíců až 1 rok.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Dárek k nákupu"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*