Dámské spodní prádlo: výběr sportovní podprsenky

Máte pocit při nákupu sportovních podprsenek, že to stále není to pravé? Kupujete dámské spodní prádlo pravidelně a znáte svou velikost? Vyjít z ní můžete i při nákupu sportovní podprsenky.

Číslování sportovních podprsenek

Důležitým údajem je znát velikost své podprsenky. U sportovní podprsenky je však potřeba zkoušet o číslo menší košíček než jaký zkoušíte běžně, když nakupujete dámské spodní prádlo. Podprsenka vám tak mnohem lépe sedne na tělo, bude pevnější.

Sportovní podprsenky se vyrábějí z vysoce funkčních materiálů, které jsou velmi pružné. Většinou se tak obejdou bez kostic. Košíček, který je o číslo menší vaše prsa více přitáhne k tělu a přitom se stále budete cítit pohodlně.

Dámské spodní prádlo – jak zjistit svou velikost ?

  • Jako první krok si oblečte podprsenku s kosticí, kterou nosíte běžně. Poté někoho požádejte, aby vás změřil.
  • Připažte ruce k tělu a vydechněte
  • Jak změřit rozměr přes prsa? Měření proveďte vodorovně přes hroty ňader.
  • Jak vzít míru pod prsy? Měření proveďte ideálně krejčovským metrem pevně, těsně pod prsy.

Naměřená velikost je pouze orientační hodnotou a při nákupu je potřeba svou podprsenku změřit. Pokud máte větší velikost košíčků, pak je vhodné vyzkoušet také velikost která má menší obvod a větší košíček. Důležité také je si podprsenku správně obléknout. Při špatném oblečení se může stát, že si výrazně ovlivníte velikost i funkčnost podprsenky a především své pohodlí.

Kdy se mi hodí sportovní podprsenka?

Sportovní podprsenku využijete nejen při sportu. Využijí ji doma zejména ty ženy, které dámské spodní prádlo svlékají okamžitě po příchodu domů, aby je zbytečně netlačily kostice nebo pásek podprsenky. Se sportovní podprsenkou tyto problémy řešit nemusíte. Podprsenka vás tlačit nebude a navíc zabráníte napínání kůže a vazů a zároveň poklesu vašeho poprsí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Dámské spodní prádlo: výběr sportovní podprsenky"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*